Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzaszóan nagy a hasam, mi a...

Borzaszóan nagy a hasam, mi a legjobb módszer a ledolgozására? Vmi otthon végezhető érdekel.

Figyelt kérdés
(máshol is van felesleg, de az nem zavar annyira) A konditerem nem jó, mert a faluban nincs, a kétéves gyerekem nem tudom kire hagyni. A kifejezetten erre a célra készített szerkentyűk közül melyik a legjobb, ha van ilyen?
2010. júl. 11. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sízőgép, az égeti el a legtöbb kalóriát.
2010. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A sízőgép tényleg nagyon jó, de szerintem nem feltétlen muszáj gépet venned, magadtól is tudsz mozogni. Gyors gyaloglás, futás, biciklizés, esetleg úszás - ezek szerintem mind nagyon jók.
2010. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajna a kétéves gyerekemmel nem nagyon tudok futni, úszni...
2010. júl. 11. 13:19
 4/11 A kérdező kommentje:
A sízőgép az elliptikus tréner? Ha nem, akkor küldenétek linket róla, hogy melyik az?
2010. júl. 11. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy szobabiciklit ajánlok otthonra,napi 1 óra tekerés+ visszafogni a fehérkenyeret,tésztát édességet és le fog menni
2010. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni úgynevezett futó babakocsit, egy barátnőm is olyat vett, úgy járt futni a kisfiával. Le is fogyott szépen.
2010. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vagy csinálj felüléseket. Nekem is eléggé szalonnás volt a hasam, és minden nap csinálok 50 felülést és mér kezd kockásodni. Otthon is tudod, én az ényamba akasztom a lábamat, de leterítek egy szivacsot vagy törülközőt és azon feküdve dolgozom.
2010. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia! Ezt már másnak is elküldtem, mert szerintem nagyon jó kis torna. Csinálhatod amikor éppen alszik a kisgyereked:)

A lapos hasért: 1:feküdj a hátadra, nyújtsd ki a bal lábadat, a jobb lábadat pedig hajlítsd be. A jobb térdedet fordítsd befelé, és spiccelj mindkét lábfejeddel. A kezedet tedd a tarkódra, és húzd be a hasad. Emeld fel a jobb lábadat, s emeld fel a felső testedet. Tartsd a pózt 1-2másodpercig, aztán helyezkedj vissza a kiindulás helyzetébe. A gyakorlatot ismételd meg 35-ször, majd cserélj lábat.

2. feszesítő gyakorlat:

Feszítsd meg a hasizmodat, és húzd a bal térdedet a mellkasodhoz. Közben végig spiccelj a lábfejeddel. Emeld fel mindkét lábadat V alakba, a törzsedet is told minél magasabbra, és a kezeddel próbáld elérni a lábújjaidat. Végezd el 40-szer a feladatot, majd válts lábat.

2010. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1) Célzott zsírégetés nem létezik

2) Ha fogyni akarsz, akkor az 70%-ban a táplálkozásodon múlik, ha (most extrém példa) naponta megeszel 1 kiló zsíros kolbászt egy kis cukorral, akkor sosem fogsz lefogyni.

3) A diéták 70%-a butaság, több izmot vesztesz, mint zsírt


Tehát mozogj sokat, az ellipszistréner tényleg nem rossz, de jobban járnál valamilyen kombináltabb géppel is mellette, amivel mindenhova tudsz edzeni, és főként a nagyobb izomcsoportokat mozgasd meg. Ha nincs más lehetőséged, akkor ellipszis, és levezetésnek felülések, mivel a hasizmodat simán terhelheted akár naponta is, mert gyorsan regenerálódik. De pusztán a felülésektől nem lesz kockás hasad, mert a zsír ott lesz alatta.


Ellipszisgépből ne vegyél gagyit, meg úgy általában sportszerből sem, mert olcsó húsnak híg a leve...


[link]


Itt van egy gép, ami már viszonylag jó, persze, ha tudsz rá 1-200 ezret áldozni, akkor már ennél is jobbat kapsz. (olyat, ami beállítja a kardioprogramohoz az ideális terhelést, és számolja a kalóriákat)


De én még mindig javasolnám, hogy valahogyan próbálj meg eljutni heti 2-3 alkalommal kondiba, maximum nagyszülőkre bízod kicsit a picit, de ott jóval sokrétűbb mozgásformákat tudsz végezni minőségi gépeken, és olcsóbban.


Étkezésnél ügyelj arra, hogy sok fehérjét vigyél be, mert az ami táplálja az izmaidat, és a szénhidrát bevitelét ne vidd túlzásba, mert abból csak zsírosodás lesz. CH-ból csak minőségi szénhidrátot vigyél be, ami lassú felszívódású. És a 90 napos diétát ne próbáld meg, mert ott csak izmot veszítesz, és a szírrel szemben az izom akkor is igényli az energiát, amikor csak fekszel, vagy alszol, tehát minél izmosabb vagy, annál több kcalt égetsz el akár pihenés közben is.


Remélem tudtam segíteni.


Sok sikert, és kitartást;)

2010. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Figyelj nekem az ugrókötelezés vált be, de tényleg! Napi 15-20 percet csináltam és olyan lapos lett a hasam, mint a photo shoppolt modelleknek a különbség az, h az enyém, nem megcsinálva volt! Szerintem ezt a baba mellett is tudod csinálni mikor alszik! És még egy jó hír én nem vontam meg magamtól semmit ettem én még pörköltöt is persze nem egy óriási tállal, de a lényeg ha úgy eszel, h addig amíg jólesik + a nassit egy picit kilövőd nekem könnyű dolgom volt, mert nem voltam édesszájú bár azt hozzá kell tennem én nem küzdöttem túlsúllyal csupán ami felesleg volt az hasra ment! Sok sikert!
2010. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!