Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hetek óta stagnálok. Hogyan...

Hetek óta stagnálok. Hogyan tovább? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon jól haladok a fogyókúrámmal,már csak 10kg mínusz hiányzik a célomhoz,de hetek óta stagnálok,pedig csak reggel és délben eszem...este már nem. Sokat mozgok emellé...

Tippek?

Olyan boldog voltam,most el vagyok keseredve...



2019. aug. 1. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

Lelassult az anyagcseréd. Mivel keveset eszel, ráadásul nem is olyan gyakran így belassult az egész, nem is értem hogy bírod a napot.

Amúgy ez hülyeség hogy este nem eszel. Én 20 kg-ot fogytam 8 hónap alatt 3 hónapos stagnálással és ettem reggel/délben/délután és este is főleg hogy mozogtam is mellé. Amúgy ez az időszak megint majd elmúlik, viszont erősen ajánlom hogy minimum egyél 3x egy nap.

2019. aug. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Tippek:

- túl kevés az energiabevitel, ezért lassult az anyagcseréd

- az utolsó kilók sokkal lassabban mennek le

- a testnek, főleg hosszabb fogyàsnàl időnként szüksége van regeneràlódàsra, pihenésre, ezért stagnàlhat a súlycsökkenés, akàr több hónapig is. Természetes dolog.


A fogyàs többek közt türelemjàték. Ez van.

2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!