Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nőket tényleg nem zavarja,...

A nőket tényleg nem zavarja, hogy soha semmi finomat nem ehetnek, ill. annyit amennyit szeretnének?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
de, rohadtul
2019. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Honnan szedted ezt a marhasagot? Miert ne ehetnenek???? Ki tiltja meg?????

Pl. ma delutan eperfagyit ettem tejszinhabbal, es vacsi utan csokolade torta volt (egyik csaladtag szulinapja volt)

De a tobbi napon is azt eszem meg, amit megkivanok, es kb leutnem a fejet barkinek, aki megtiltana barmit is, hogy megegyem. Hja, es a 172 centimhez 59 kg vagyok. Szoval????

2019. máj. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne tehetnénk? Csak azt eszünk amit akarunk, ez nem bűn. Bűn az lenne, ha felégetnénk egy árvaházat.

Anno én is azt gondoltam, hogy életem vgéig fogyókűrára vagyok ítélve, hogy vékony lehessek. Aztán kiderült, hogy anorexiás voltam. Nehéz volt, de kijöttem belőle. Azóta intuitív étkezek. Anno minden nap éheztem azért, hogy 50 kg lehessek. Már arra se emlékszem milyen éhesnek lenni, és 52 kg vagyok. (Mellesleg sokkal jobban nézek ki azóta :D)

Nem csak a junk food és az édesség lehet finom. Mindenki egyen annyit, amennyivel a legjobban tud funkcionálni, és mindenki egye azt, amit kíván. Amúgy meg férfiaknál se életcél a sörhas. Vagy náluk elfogadott lenne rohadt vékonynak, esetleg elhízottnak lenni? 🤔

2019. máj. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Mi számít finomnak szerinted?

Mivel tej- és gluténérzékeny vagyok, elfogadtam, hogy nem ehetek meg akármit, az egészségem érdekében. Ettől még finomakat eszem, és annyit, amennyi jólesik. Tegnap szülinapon voltam, nem kértem a full tejszínhabos tortából. Viszont teleettem magam fincsi marhapörkölttel, így nem is kívántam.

2019. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

A hétvégén nyaralni voltam és rengeteget zabáltam. De ha a hétköznapokban megkívánok valamit, megeszem, csak mértékkel. De amúgy fogyókúrásan étkezem. Zavar, hogy oda kell figyelnem és nem vagyok olyan szerencsés, hogy kilók gyarapodása nélkül zabáljak és ne sportoljak, de legalább a belső szerveim épek.


23/L

2019. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha arra gondolsz, hogy a nőknek kötelező vékonynak lenni, és ehhez állandóan diétázniuk kell - na, ez hülyeség.


Mindenkinek fontos, hogy egészséges legyen, ez nem függ a nemektől. Ez sem kötelező, csak magának tesz vele jót az ember.


Ezzel pedig simán összefér, hogy valamennyi édességet egyen az ember. Nem ajánlott bármennyit, ez igaz, de ez megintcsak nem függ a nemektől. Én sokat mozgok, minden nap szoktam egy kevés kekszet és csokit enni.


Az idióta aszimmetrikus társadalmi elvárások szerintem károsak, de sajnos ezeket nem lehet egyik napról a másikra megváltoztatni. Hülyeség, hogy a nőknek kötelező szépnek lenni, és az is hülyeség, hogy a férfiaknak kötelező magasra nőni. Sajnos bennem is ott van ez az elvárás, mert belémivódott a társadalomból, ahogy mindenkibe. De ez nem viszi előre a világot, hanem inkább hátráltatja.

2019. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld én 1-es tipusú cukorbeteg vagyok, ergó nem ehetek meg bàrmit és amennyit szeretnék. Hidd el, nagyon szìvesen befalnék egy fél pizzát, vagy 2-3 szelet puncstortát (az a kedvencem), de nem lehet mert nem akarok idő előtt kinyifanni. Ìgy marad a 2 szelet tk lisztből készült pizza és a fél szelet puncstorta vagy helyette diab torta.


Egyébként apum szintén 1-ea tipusú cukorbeteg, ìgy ő sem zabál szintén mindent össze-vissza. Sok nő ismerősöm többet (és egészségtelenebb) dolgokat eszik mint ő, de megkockáztatom hogy néha még tőlem is kevesebbet eszik szegénykém.


Egyébként anno még a diabetológusom mondta,és én nagyon egyet értek vele, hogy egy cukorbetegnek nem kell "diétát" tartania, szimplán normálisan kell étkeznie. Mert nem az a normális étkezéa hogy teletömjük magunkat mindenfèle kajával.

2019. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Tény hogy mértéket kell tartani, és nem zabàlhatok minden nap édességet meg csipszet meg krumplistésztàt 1 kondérral, de ettől függetlenül finomakat eszem ugyanis megtanultam főzni gyerekkoromban. Lazàn benyomok egy fincsi marhapörköltet, alkalom adtàn egy adag spagettit vagy sültkrumplit ràntotthússal, és minden nap nassolok:) Èn legalàbb fogyok és teszek magamért, napi cukorbombàk helyett.

Aki nem hízékony, az se feltétlen egészséges ha össze- vissza zabàl, csak szólok.

2019. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Az csak Magyarországon divat, hogy a férfinak dagadt disznónak kell lennie. Nyugat-Európában, a kulturált, egészségtudatos országokban a férfiak többsége is vigyáz az egészségére, és nem hízik el.


Az elmaradott, jogbiztonságot nélkülöző társadalmakban alakult ki ez, hogy a férfi az legyen egy dagadt állat, mert csak a testi erejével meg a nagy belével képes érvényesülni. Normális országokban jogbiztonság van, a társadalom megvéd.

2019. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De. Ezért én bármit és bármennyit megeszek. Ha meghízok, diétázom 4-5 hónapot, aztán kezdem elölről.

41 éves vagyok, eddig 2x fogytam 10-10 kgt. Egyszer 30,egyszer 40 éves koromban.

60 és 70 kg közt mozgok.

Nem vagyok hajlandó semmiről lemondani.

2019. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!