Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon nasizni van kedvem,...

Ha nagyon nasizni van kedvem, mit ehetnék ami nem hízlal?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Víz .Minden zsírrá alakul ami felesleges és nincs elégetve meló által , nyáron melegben főleg .
2019. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Esetleg igyál sok vizet mert az laktató és még kalória sincs benne ajánlom a mogyoróvajat ugyanis cukor nagyon kevés van benne és eheted akár zöldségekkel is , vagy akár egyél répát ,almát , gyümölcsöket . Ha nagyobb étkezésre vágysz csinálj egy chia pudingot vagy dobj össze egy zabkásást ( zacskós is lehet de inkább a házi készítésűt ajánlom) és ami még finomabb az a banán túróval.


Remélem tudtam segíteni , és szeretném leszögezni nem vagyok semmiféle dietetikus vagy ilyesmi , ezek csak azok az ételek amiket én is szoktam enni .

2019. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Nos, nyilván a víz telít, de ha rágcsálni akarsz, én javaslom a zellerszárat, amit ropogtathatsz. A mogyoróvajat annyira nem, mivel az bizony kőkeményen hízlal, tekintve, hogy olajos mag.

Ott van még a karalábé, káposzta, uborka~ Ilyesmi zöldségeket. Mondanám, hogy egyél gyümölcsöt, de az is limitált ilyen esetben.

2019. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%

Gyümölcsöket ha csokis vagy kevés étcsokoládé nem árthat meg

Magvakat pl kesudió, mogyoró

Viszont jóból is meg árt a sok

Lehet venni gyümölcs chipset

Jobb mint az olajos krumpli chips;)

2019. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hizlal, rövid i.

Vagy alacsony kalóriás nasikkal tömöd magad, ropogós zöldségellel főként, de ez nekem azért nem szimpatikus, mert a folytonos ehetnékről kell első sorban leszokni, vagy megdolgozol a nasiért.

Ha van akaraterőd, egyébként mehetnek a kalóriadúsabb nasik is, ez esetbem viszont csak keveset ehetsz belőle. Mogyoróvaj jó, ha meg tudod állni, hogy csak egy teáskanállal egyél belőle. Pár szem pillecukor is kitűnő.

Én inkább a megdolgozást választom, heti 16-32 km-t futok. Holnap fagyi. ;)

2019. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
pl fehérje poros palacsinta vagy muffin. Lényegében minőségi lassan felszívódó szénhidrát + fehérje van benne és pár perc az elkészítésük. Finom is és beépíthető a diétába/étrendbe.
2019. márc. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én szoktam 130gramm jogobella joghurtot + almát teszek bele. Egészséges nasi. :D vagy vegyél fehérjeszelet csokit, vagy cukormentes csokit is ehetsz néha nem kell teljesen kivonni az életedből az ilyeneket csak ritkábban enni.

Nem a kínzás a cél hanem az életmódváltás hosszútávon azt így tudod tartani ha néha megengedsz magadnak akár édességet is, a mértéken van a hangsúly meg azon, hogy ne minden nap edd hanem tényleg ritkán.

2019. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!