Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telne amíg újra...

Mennyi időbe telne amíg újra lapos hasam lenne?

Figyelt kérdés
Mindig is modell alkatúnak mondhattam magamat, szép hosszú, enyhén izmos, formás lábaim vannak, amiket imádok, de az összképen ront, hogy felszedtem néhány kilót a hasamra. Igazából kiskorom óta akármennyit is ettem sosem látszott meg rajtam, mindig vékony voltam, de most valamiért ez változott. Nem mondom azt, hogy nagyon nagy a hasam, mert nem annyira vészes, de engem zavar. Újra lapos hasat szeretnék, mert egyszerűen nem bírok tükörbe nézni. Mindenhol formás és vékony vagyok kivéve hasamon. Most elhatároztam, hogy nem eszek krumplit, rizst, tésztát, nem iszok colát és semmi egészségtelen táplálékot nem viszek be a szervezetembe. Illetve elkezdek majd hasra edzeni hetente legalább 4 alkalommal valamint kimegyek futni heti kétszer. Szerintetek így van esélyem visszanyerni a régi alakomat, mert már tényleg undorodom magamtól. Amúgy 170-172cm körül vagyok kb 55-60kg és 19 nő. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:))
2019. aug. 10. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
19 éves nő* mielőtt ajánlanátok a helyesírási szótárt.
2019. aug. 10. 21:11
 2/5 anonim válasza:
100%
1év alatt megvan.
2019. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és hamarabb is mint egy év ezt garantálom, és egy nagyon jó tanács. Ne az undor hajtson, hanem a tested iránti tisztelet, mert a tested hozzád tartozik, az reagál rád, az érzéseidre és ha bántod, ha undorodsz tőle (azaz magadtól.) akkor nehéz lesz az egész folyamat, a tükörbe pedig azt lásd ahogy szereted a tested és ahogy kifog majd nézni mert szeretettel karbantartod. Hidd el, most is csinos vagy, értékes és szerethető, ha még nem mondta ma neked senki és kitartást én hiszek benned és ne legyél túl durva magaddal! :) 22/F
2019. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel máshol nincs fölösleged ezért pár hónap max, hiszen máshonnan nem tudsz fogyni...

De a hasizom gyakorlat max arra jó hogy ha leszálkásodtál akkor izmosabb lesz a hasad ugyanis HELYI ZSÍRÉGETÉS NINCS!! ( ha viszont tényleg csak izmos hasat szeretnél akkor bocsi :P)

2019. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó tervnek tűnik, pár hónap és meglesz, amire viszont figyelni kell az az, hogy mivel már egyszer megtörtént és híztál, ezért azt észben kell tartani, hogy mostmár nincsen annyira nagy szerencséd hogy minden sz.art ehetsz ihatsz és vékony maradsz (nézz magadra, itt a bizonyíték), szóval mikor eléred az áhított alakot, akkor nem kezdhetsz el megint kólán és tésztán élni. Érdemes már a kezdettől egy olyan étrendet kialakítani ami kiegyensúlyozott és tudod, hogy tartható számodra.

Sokan esnek abba a hibába, hogy 3-4 hónapig kerülik a kajákat amiket szeretnek, aztán amikor vége a nagy változtatásnak, akkor visszatérnek az előző egészségtelen életmódhoz, és fél év után ugyanott tartanak mint a diéta előtt....

2019. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!