Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telne összehozni?

Mennyi időbe telne összehozni?

Figyelt kérdés

Most 172 cm es 62 kg vagyok. Nem vagyok izmos vagy ilyesmi, eleg nagydarab vagyok. Es januártól életmódot szeretnek váltani egészséges táplálkozással es rendszeres edzéssel (heti 6× edzenek).

Igy szeretnek majd kinézni: [link]

Az a kerdes hogy mennyi időbe telne ezt összehozni? Mert gondolom nem egy ket honap. Szvl ugy hany ev? Egy ev alatt ossze lehet hozni?

16L



2016. dec. 22. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy most hol tartasz ha egy kepet dobsz privibe vagy akar ide megmondom
2016. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért akar valaki ilyen agár lenni?
2016. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Seprőnyélből is láttam formásabbat, mint amiket a képen mutogatnak. Szerintem ne akarj így kinézni, ha nem akarsz két év múlva nőgyógyászati kérdéseket kiírni ide.
2016. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Kayla edzését csinálom, kiegészítve egyéb mozgásformákkal is, de nekem személy szerint nem jön be az alakja. Nekem ez már nem tetszik. Lehet, hogy izmos... de nekem túl vékony. Instagramon ki is követtem, mert bosszantott, hogy sok képet rak magáról, és már rosszul lettem a vékony lábaitól. :D
2016. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elsonek: koszi a valaszt, es nem szeretnek kepet kirakni de talaltam egy lanyrol egy kepet aki ugyanugy nez ki mint most en es rola tudnek kuldeni, csak nem tudom hova kell felrakni vagy ilyesmi:/
2016. dec. 22. 15:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: koszi a választ! Nekem pont hogy az tetszik h ilyen vékony es izmos is. Számomra ez a tokeletes test. :D
2016. dec. 22. 16:55
 7/12 A kérdező kommentje:
2016. dec. 22. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit széles a válla.
2016. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj de nem az a lenyeg! Hanem ilyen vagyok most kb. Es mennyi ido lenne összehozni egy olyan testet mint kaylae?
2016. dec. 22. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Lehet nem erre a válaszra számítasz, de nagyon valószínűtlennek tartom, hogy egy átlagos kinézetű lány ilyen alakot önerőből el tudna érni. Emögött rengeteg pénz van, neki ez a munkája, élete, hogy így nézzen ki, mellette nem tanul, nem dolgozik, nincsenek olyan problémái, mint neked vagy nekem. Az egészséges fitness étkezés, a személyi edzővel végzett konditermi edzések és egyéb szépészeti beavatkozások horror árban vannak, arról nem is beszélve, hogy a képeken általában a valóság egy kiretusált verzióját látod.

Ne hasonlítgasd magad senkihez, nem vagy kövér, ne tűzz ki irreális célokat magad elé, mert csak csalódás fog érni. Ez nem azt jelenti, hogy nem tehetsz a jobb alakért, egészségért és nem hozhatod ki magadból a maximumot, csak kicsit légy elfogadóbb magaddal, szeresd önmagad. De ez nem januártól kell, hogy kezdődjön, hanem most, ebben a pillanatban. Az ilyen majd hétfőtől, majd jövőre, stb diéták pár hét alatt bedőlnek. Amíg nincs meg a sziklaszilárd elhatározás, addig belekezdeni is kár, mert az agyament diétákkal csak többet fogsz felszedni, mint amennyi lemegy.

2016. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!