Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a diétámat a 3....

Elrontottam a diétámat a 3. napon meggyes pitével, nagyon rossz? Mivel hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Első nap víznap, vagyis még gyógyteát(tisztítóteát) ittam üresen.

Második nap: Délelőtt uborka saláta(csak kevés ecet, nem volt benne só se cukor) fél szelet főtt karaj. Délután egy merőkanál húsos káposzta(hús nélkül, mert nem szeretem benne).

Ma: reggel másik fele főtt karaj uborkával, délután pedig a meggyes pite, két kis szelet, olyan 5cm*4cm és 1cm vastag.

Az jó, ha ma kihagyom az ebédet? Vagyis délután szoktam ebédelni, de most helyette a pitét ettem.

160cm 58kg 20/N


2019. aug. 12. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Két napig koplalás, aztán zabálás.


Nézz utána hogyan kell kiegyensúlyozottan és egészségesen táplálkozni. Mert ezzel csak katt teszel magadban.

2019. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de amit te folytatsz, az nem diéta. Nem csoda, hogy már a harmadik napon elbuktál.
2019. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. aug. 12. 16:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nem tudom eldonteni hogy ez kamu kerdes vagy tenyleg ilyen hulyek az emberek mm amikor eldontod hogy fogyoznal akkor, h jon ez az otlet, hogy igy kene...


A suly veszteshez egy dolog szamit a kaloria deficit fogysz akkor is ha csak meggyes pitet eszel ha a mennyiseg rendben van (maskerdes h a dieta alatt vegig szarul erezned magad), am a minusz napi 200-500kcal ajanlott. Tudom sok hulyeseg van a neten de olvass utanna testepites noknek cikkeknel hatha ott normalisan leirjak hogyan erdemes dietazni a jo alakert.

2019. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mm a napi minusz 200 minusz 500kcal energia deficit. Ez lehet vkinel 3000kcal is de nallad is 1600+ kcal.
2019. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ténlyeg ennyi eszed van? Ráadásul alig van rajtad pár plusz kiló, minek ilyen durva "fogyókúra"? Edd ugyanazt, amit eddig, csak hagyd el a péksütiket, cukros üdítőket, nasit, goyrskaját, meg sportolj, és máris jobban fogsz kinézni. Esetleg kicsit csökkentsd az adagokat. De egész nap egy fél szelet hús meg vízben áztatott uborka? Mire számítottál? Persze, hogy betoltad a sütit, hiszen napok óta nem ettél.
2019. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
36%
Ne fogyózz, xard le, fogadd él magad és éld az életet! Ne akarj megfelelni és ne hagyd a média kimossa az agyad!
2019. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindenki azt mondja, hogy hagyjak el minden nasit, cukros dolgot, mekit stb, és minden másbl egyek normálisan. De sztem 1xűbb rövid ideig alig enni, mint egész életedben csirkét és salátát enni.

Sajna én minden nyáron felszedek, mert csak döglök, amikor csak tehetem. Télen le szoktam adni, mert akkor fél napokat kint vagyok, sokat mozgok. De ugyanannyit eszek, mindig. Nem az, hogy csak nasit, de mindent elhagyni?

Most csak azért kéne leadnom, mert lesz egy alkalom. De sosem szoktam diétázni, mert mondom, télen szinte sovány vagyok(47-49kg).

2019. aug. 12. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te úgy vagy hülye ahogy vagy. Mindenki adja itt a normális tanácsokat, de nem megfogadod, hanem csak a magadét hajtogatod. Akkor minek tetted fel a kérdést? Nem normális amit csinálsz. Te nem fogyókúrázol, hanem koplalsz. Azért szeded mindig vissza a kilókat, mert beindul az a bizonyos jojó effektus, mivel koplalsz, utána meg zabálsz hülyeségeket. Senki se mondta, hogy egész életedben csak csirkét kell zabálnod rizzsel. Nem diétázni kell, hanem életmódot váltani. Igenis hagyd el a szénhidráttal teli pékárukat,cukros szarokat, kezdj el mozogni és fogyni fogsz. De még ezeket sem kell teljesen elhagyni, csak ne egyél annyit belőlük. Pizzával is lehet fogyni, ha kevesebb kalóriát eszel meg, mint amennyit felhasználsz. Az már más kérdés, hogy semmi értelme minden nap ilyen kajákon élni, ugyanis semmi tápanyagot nem adnak. Hiába leszel vékony, alaktalan leszel, úgyhogy sportolj. Ha így folytatod, egyszer csak össze fogsz esni. Enni KELL!!!
2019. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Még annyit hozzáfűznék, hogy én napi 5-ször eszek normális kaját, sőt, néha még egy kis édesség is becsúszik, de így is fogytam 10 kg-ot. Annyi a titok, hogy régen megettem egy egész tábla csokit, most meg helyette csak pár kockát egy nap. Ennyi. Amit te csinálsz az hülyeség, és elég erősen testképzavarod lehet.
2019. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!