Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a diétámat a 3....

Elrontottam a diétámat a 3. napon meggyes pitével, nagyon rossz? Mivel hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Első nap víznap, vagyis még gyógyteát(tisztítóteát) ittam üresen.

Második nap: Délelőtt uborka saláta(csak kevés ecet, nem volt benne só se cukor) fél szelet főtt karaj. Délután egy merőkanál húsos káposzta(hús nélkül, mert nem szeretem benne).

Ma: reggel másik fele főtt karaj uborkával, délután pedig a meggyes pite, két kis szelet, olyan 5cm*4cm és 1cm vastag.

Az jó, ha ma kihagyom az ebédet? Vagyis délután szoktam ebédelni, de most helyette a pitét ettem.

160cm 58kg 20/N


2019. aug. 12. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"De sztem 1xűbb rövid ideig alig enni, mint egész életedben csirkét és salátát enni." Lehet, hogy egyszerűbb (szerintem nem, mert nem lehet sokáig bírni a koplalást), csak éppen értelme nincs. Tökéletes út a jojózáshoz.

Szerintem olyat senki sem mondott, hogy csak csirkén és salátán kell élni ahhoz, hogy valaki lefogyjon és megtartsa a súlyát. (Még csak nem is főtt karajt ecetes uborkával, brrr... Mi a baj a sóval?) Lehet enni meggyes pitét is, ha valakinek belefér, bár nyilván oda kell figyelni a mennyiségre, pl. nem csak azt enni egész nap.

2019. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"De sztem 1xűbb rövid ideig alig enni, mint egész életedben csirkét és salátát enni."


Azt ugye tudod, hogy a te "egyszerű" utad hízékonyabbá tesz? Ugyanis tartósan adaptálódik az anyagcseréd a kevesebb ételhez, s később hiába eszel többet, ugyanolyan lassú lesz, így hízni fogsz. A mostani magasabb súlyodat sem leszel képes tartani, egyre több és több lesz az az érték, amit akkor érsz el, ha nem figyelsz a étkezésedre.


A koplalásnak számos más hatása is van, pl. csökken az izomtömeg, amitől rosszabbul fogsz kinézni, s ettől is hízékonyabb leszel. Hosszabb távon a szerveket is károsítja.

2019. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szarul állsz az egészhez, tök felesleges minden, neked nincs mit helyrehozni, mert úgy szar az egész, ahogy van...

Lehetne másképp is, szenvedni se kéne, de ilyen hozzáállással semmire nem jutsz.

2019. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!