Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem megy, miért?

Egyszerűen nem megy, miért?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,186cm és 57kg.Igen tudom ez nagyon kevés, de nem tudok már mit tenni vele sajnos.Minden nap megiszok vagy 2-3 liter colat vagy hasonló cukros üditőt,hetente kb 4 családi pizzat szoktam enni,szinte minden nap gyorséttermekben is eszem még ezeken felül,és otthon amit anyu készit ebédre,pl rántotthús és sültkrumpli,amiből szintén megeszek vagy 8 rántotthúst és fél kiló sültkrumplit, mennyit zabáljak még? Egy dekát sem tudok hizni,direkt nem is végzek semmilyen jellegű mozgási formát ,hogy a legkevesebb kaloriat egessem el ,de nem hat semmit igy sem.

Mit tegyek?



2019. aug. 13. 14:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 Igen olyan alkat vagyok mint ő,még hasonlitok is rá valamennyire :D
2019. aug. 15. 00:00
 12/16 anonim ***** válasza:
2-3 liter cukros kóla meg vörös gumicukor.... Uh, na ettől durva hányingerem lett....
2019. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez csak példa volt ,mostmár inkabb ugy szoktam hogy 2liter fanta 1.5liter sprite, meg nem csak gumicukor ,kinderbueno vagy 5-6,3 tabla csoki ,süti stb
2019. aug. 17. 15:38
 14/16 anonim ***** válasza:
És sportolsz is végre, hogy izmosodj, vagy kimondottan csak zsírpárnákra vágysz?
2019. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne zsírt akarj felszedni, attól csak még rosszabbul fogsz kinézni, meg persze egészségtelen is. A genetikádon, ezáltal a csontozatodon nem tudsz változtatni; a jobb összhatás miatt sportolj, hogy izmos legyél, akkor tényleg jobban fogsz kinézni.
2019. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,elkezdtem edzeni heti 4-szer járok konditerembe ,sokkal kevesebb édességet eszem és kerülöm a cukros üditőket,vizre váltottam.
2019. aug. 19. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!