Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez így, vagy változtassak?

Jó ez így, vagy változtassak?

Figyelt kérdés

167 cm magas 50 kg-os vagyok . TUDOM hogy nem vagyok dagadt , de azt is tudom hogy van rajtam felesleg .. és ez nagyon zavar. Holnap megyek strandra és nagyon félek , mert nem akarom hogy lássák az enyhén "dagi" testem .. az utobbi időben sikerült leadnom 2-3 kg-t , de inkább 55 kg-snak nézek ki mint 50-nek.. a barátaim mind vékonyak , én meg egy malacként fogok kitűnni köztük.. inkább már nem mennék , de már megigértem . Nagyon haragszom magamra hogy nemsikerült többet leadnom.. Ti mit gondoltok egy ilyen alkatú lányról?

L/14


2010. júl. 13. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nem vagy malac:D Teljesen jó a 467cm magassághoz az 50kg.
2010. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azaz 167
2010. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát en 162 és 53 kg vagyok.Eddig maximum 55 voltam,akkor éreztem csak kissé kövérnek magam.Te meg 167 és 50 kg vagy.Szerintem pont jó alakod lehet.Ha valahol valami fölösleg lenne rajtad akkor esetleg arra dolgozz rá ... vagyis inkább azt dolgozd le.Dehát pont jól vagy így ahogy vagy,ha képet tettél volna fel még biztosabb választ tudtam volna adni,de így látatlanban is úgy gondolom,hogy messze nem vagy dagi.Irány a strand!!!
2010. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50 kg, 167 cm az igaz, de 14 éves gyerek....de teljesen jó vagy sem sovány, sem kövér, és ne fogyókúrázz, SPORTra van szükséged : futás, úszás és legyen rajtad egy kis izom
2010. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen magassággal, és súllyal is ducinak találod magad, akkor az azért van, mert nem izom, hanem egy kis háj van rajtad. Sportolj, izmosodj egy kicsit, de ne fogyókúrázz. Azért persze az egészséges, "mekiskajamentes" étrend nem fog megártani.
2010. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából , sportolok rendszeresen és nem mekizek :S
2010. júl. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!