Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi elég, vagy hogyan és...

Ennyi elég, vagy hogyan és mit változtassak?

Figyelt kérdés

2 hete futok. 2 km-t és egyet sétálok és 15 perc bicajozás a pályáig. Kevesebbet eszem, de nem váltam meg az egészségtelen kajáktól (csoki, ketchup,...)

Ezzel lehet fogyni lassan?

Milyen kajákat ajánlatok, ami kell minden nap, de nem annyira hízlal, és lehetőleg finom is?:)

Valaki leírná egy napi étrendjét?


2011. aug. 24. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha fogyni akarsz, minimálisra kéne csökkentened az egészségtelen kajákat... Diéta nélkül csak mozgással nem lehet jól fogyni...Milyen kajákat ajánlok??Zabpehely, csirkehús, túró, tk. kenyér, zöldség, gyümölcs... Étrendet mindjárt linkelek, az előbb írtam le egy másik kérdésben...
2011. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én válaszomat most nem találom, de itt egy kérdező, akinek a diétája tökéletes : http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..
2011. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Ezt én is olvastam.:D

2011. aug. 24. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, hát ilyesmi kéne... Vagy számolhatsz kcal-t is, de a reggel ch este fehérje rendet akkor is érdemes tartani.
2011. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írj, légyszíves még kajákat reggelire és vacsira...:)
2011. aug. 24. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a reggelit nagyon variálni nem lehet, kenyér vagy zabpehely...Najó néha-néha becsúszhat egy-egy péksüti is...

Vacsira : Hús, hal,zöldségekkel/savanyúsággal, túró (natúron, vagy ha úgy nem tudod megenni, gyümölccsel), tojás (főtt, rántotta, lágy, hamandeggs, tükör), a lényeg, hogy fehérje legyen. Másba nem nagyon van sok fehérje, mondjuk ehetsz sajtot is, de azt csak mértékkel, ha zsíros.

2011. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2011. aug. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!