Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1,5 óra mozgás+kb.1000kca...

Napi 1,5 óra mozgás+kb.1000kcal=súlytartást eredményez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Az a probléma,hogy csak akkor fogyok,ha nagyon keveset eszek,pl. napi 1 tál leves+uborka vagy 1 gyümölcs !!

Az 1000kcal-tól vagy hízok vagy áll a súlyom (3 hónapja csinálom,hogy 5-6x kajálok mindenfélét: zabpehely, zöldség, gyümölcs, rozskenyér, túró, csirkemell,stb.)!!

2010. júl. 13. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
egyél vlmi édességet (mondju k1 muffin) lehet hogy őrültségnek hangzik, de ettől felépörög az anyagcseréd, mert azthiszi hogy újra jut ilyesféle tápanyag, és utána ismét gyorsabban fognak lemenni a kilók (télleg!)
2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kéne koplalni és akkor nem raktároz a szervezeted, nem mellesleg napi 1,5 óra mozgásból izom is lesz
2010. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat

igazából,ez nálam a max.ételmennyiség,mert többet nem is kívánok. már elég régóta eszek ennyit vagy kevesebbet és teljesen jól vagyok...csak hát a fogyás...az nem ment.....eddig........

2010. júl. 13. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se fogytam a napi 5-szöri étkezéstől, hiába voltak egészséges kaják, nekem is súlytartáshoz vezetett. Ugyanakkor ha többet ettem és egészségteleneket is, akkor szintén tartottam a súlyom. Nálam is az vált be amikor nagyon keveset ettem és mellette mozogtam. Egyszer egy tüszős mandulagyulladás miatt nem bírtam nyelni, így csak reggel és este ettem egy kicsit (mert akkor kellett bevenni a gyógyszert és írták, hogy étkezés után kell bevenni), hát mit mondjak, angyon lefogytam és nem szedtem vissza.
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!