Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kívánjam...

Mit tegyek, hogy ne kívánjam az édességet?

Figyelt kérdés
Minden megpróbáltam, gyümölcsöt is ettem már helyette de nem megy hogy ne egyek meg legalább 4 sütit vagy 1 tábla csokit vagy ilyesmit egy nap mert túl nagy a vágyam iránta. Van valami gyógyszer, vitamin, kaja ami ezt megszünteti? Édesítős kávét és teát is próbáltam zero colat, de csak még jobban kívántam.

2019. aug. 26. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Akaraterő.
2019. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A cukor generálja a cukoréhséget, ha több napot/hetet kibírnál, már nem is kívánnád (úgy).
2019. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos tenyleg csak akaraterovel lehet ezt legyozni:( viszont szerintem az sem jo ha teljesen kiiktatod mert lehet pont ezert erzel kesztetest az edessegre mert tudod hogy “tilos”. Naponta egy kis edesseg mellett is siman lehet fogyni, a merteken van a hangsuly :) ne egyel meg egy egesz tabla csokit csak egy sort. vagy kettot. ne egyel meg 4 szelet sutit csak egyet. Szerintem ha fejbe is nem az van ,hogy “tilos” akkor sokkal jobban megy merteket tartani. De persze nem biztos. Sokfelek vagyunk. Hallottam olyanrol is aki teljesen lemondott rola es azt mondta az elso idoszak borzaszto nehez volt ,de mostmar egyaltalan nem kivanja... Nem tudom. Mindenkinek mas jon be.
2019. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alletta ***** válasza:
100%
próbálj meg étcsokis müzli szeletet enni. fokozatosan próbáld csökkenteni a csoki és süti evésed.
2019. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyir evagy túlsúlyos? MErt minél inkább,annál nehezebb a megállj parancsolása,eminek hormonális okai vannak. Szánj rá egy hetet és ne gyümölcsözz,mert a fruktóz ugyan az,mint a sima cukor .csak pepitában. Értelmesebb kutatások bebizonyították.
2019. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne kiiktasd, hanem redukáld a mennyiséget.
2019. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!