Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főzelékhez milyen elkészítési...

Főzelékhez milyen elkészítési módszer vált be nektek, ami diétás? Melyik feltétek a legdiétásabbak? Melyik zöldség az, ami illik a diétátokba és főzeléknek is lehet készíteni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a zöldséget ne rántással csináld, hanem csak simán párold meg. sokkal kevesebb kcal, bár nem annyira finom, de meg lehet szokni :))
2019. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem két evőkanál liszt egy kondér főzelékben nem okoz problémát, úgyhogy én habarok vagy lisztszórással sűrítek. Egyszerre egy csészényit eszek meg, az elég kis mennyiség ahhoz, hogy elférjen benne némi liszt. Feltétnek roston csirkemellet vagy pulykapörköltet szoktam, néha tükörtojást.
2019. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan főzelék, amit nem kell habarni/rántani (pl vöröslencse, sárgaborsó, spenót), de amúgy nekem is simán belefér az a két kanál lisztes habarás. Feltétet pedig nem szoktam enni a legtöbb esetben. A spenót néha kivétel, az nagy kedvencem buggyantott tojással, mint feltét.
2019. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ettem még főzeléket mióta diétàzom- 6 hónap-( ràntàsost elhagytam teljesen). Önmagàval kéne sűríteni, de lusta vagyok megcsinàlni...botmixert elővenni stb, szóval még nem vettem rà magam, bàr kéne, mert a kedvencem ( borsófőzelék +sàrgarépa) hiànyzik.
2019. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!