Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel kb hány kilót tudnék...

Ezzel kb hány kilót tudnék fogyni karácsonyig?

Figyelt kérdés

60kg vagyok jelenleg, 163cm magas lány.

Nem szeretnek kaloriakat szamolni mert teljesen bele tudok orulni, mar csinaltam es ez az evem kb csak errol szolt.. A tervem az lenne hogy mindennap 1 orat mozognek, vacsorat elhagynam. Utoljara delutan 4kor ennek egy gyumolcsot. Reggelire altalaban ezeket: zabkasa vagy joghurt vagy 1-2 piritos kaveval. Ebedre tofu, sali, zoldsegek hasonlok. Vega vagyok :)

Az lenne a kerdesem hogy ezzel a dietaval, karacsonyig mennyit tudnek fogyni?



2019. aug. 27. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A vacsi kevès. Egyèl inkább főzelèket vagy halat pl. ilyenkor.
2019. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem èrted,szóval dèlután ne csak egy gyümölcsöt egyèl.
2019. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazabol az sem a vacsora lenne, hanem inkabb uzsonna. Azert gyumolcsoket gondoltam
2019. aug. 27. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Vacsora elhagyàsnak, kevés evésnek, koplalàsnak ( amire làthatóan készülsz) semmi értelme. Szénhidràtszegény, zsírban és fehérjében gazdag êtrend, és nem kell semmit sem szàmolgatni. Bàr fokozottan figyelned kell a fehérjebeviteledre. Vegaként az nem annyira könnyű, de gondolom vannak bevàlt módszereid,:)
2019. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szép terv, de szerintem nem fog működni. Egyrészt kevés lesz a fehérje és a zsír (bár nem tudom, mennyi tofut eszel, teszel-e mondjuk olivaolajat a salátádra). Másrészt lehet, hogy túl kevés lesz a kalória. Harmadrészt, ha kipróbálod, rá fogsz jönni, hogy a gyümölcs után nem fogod kibírni lefekvésig evés nélkül.

Ha vega vagy, ehetnél sajtot vagy túrót is, akár vacsorára is.

2019. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A reggelimbe vonnam a feherjet meg nyilvan az ebedbe. Es a gyumolcs delutan, nem tudom hogy tud e majd mukodni de nem biztos nem tudom
2019. aug. 28. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fogyózol, ha nem, minden nap legalább 1200 kcalt vegyél be, mert ennél kevesebb napi kalóriabevitel hosszú távon nem tesz jót a szervezetnek. Egy felnőtt embernek sport nélkül 2000 kcal szükséges naponta. Ha az a napi egy óra sport minden napos és intenzív, akkor akár 2300- 2500 kcalt is ehetsz, mert így is fogyni fogsz. Úgy kalkulálj, hogy heti szinten 0.5-1 kg fogyás az egészséges. A vacsorát ne hagyd el, mert éhes leszel, és könnyen falásrohamok törhetnek rád.


Amúgy ajánlom ezt az oldalt: [link]


Itt megnézheted, hogy mennyi kalóriát kell bevenned ahhoz, hogy egészségesen fogyni tudj.

2019. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!