Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig le tudok fogyni...

Karácsonyig le tudok fogyni 10 kilót? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok, és hogy nem most kellene kapkodni.

Előbb neki akartam kezdeni, de közbejött egy műtét, és nem tudtam a fogyókúrával foglalkozni.

Nagyon fontos lenne, ugye nem lehetetlen?

Hogyan csináljam, milyen módszerrel?

95-ről szeretnék 85-re fogyni.


2013. dec. 3. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Esetleg ha levágod az egyik lábadat. Ez még úgy is lehetetlen lenne ha abszolút nem ennél semmit karácsonyig.
2013. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán 5-6 kilót leadnál, de szólok előre újévre a dupláját szednéd vissza és nagyon megterhelnéd a szervezeted is vele.
2013. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sehogy, és ne is próbálkozz vele, mert nem is lenne egészséges... Karácsonyig max 3-4 kilót tudsz leadni szerintem.
2013. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:(

Lehet, hogy elég lenne kevesebb is, igazából nem tudom pontosan.

Nadrágokba kellene beleférnem, és combban kicsit szűkek, és a hasamon pár centi híján nem tudom őket összegombolni.

2013. dec. 3. 10:48
 5/6 anonim válasza:
Nem ! ahogy a többiek is mondják a szervezeted abszolút nem viselné jól,a másik a táplálkozásodon változtass,ha esetleg olyan ételeket is fogyasztasz.( neten erről találsz pár cikket.)
2013. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha a jövő karácsonyról beszélünk.

Az ideire már nem.

De miért olyan fontos, hogy most hirtelen fogyj?

2013. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!