Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok fogyni karácsony...

Mennyit tudok fogyni karácsonyig sport+durva kalória számlálással?

Figyelt kérdés

Szóval így nézne ki a tervem:

-hétfő-szerda-péntek: zsírégetős torna(Rubint Réka)

-kedden és csütörtökön edzésem van(önvédelmi sport)

-hétvégén(szombaton és vasárnap is) futni megyek(8-12km vagy pedig 40-50percet egybe, majd még meglátom hogyan jobb)

Emellett csak nagyon keveset ennék, naponta max 500 kcal-t(egy szendvics vagy egy tál saláta naturon).

Így mennyit tudnék fogyni karácsonyig, ami kerek 9 hét?

Főleg tapasztalatok érdekelnének, hogy aki hasonló képen csinálta, annak mennyit sikerült.

(Ui:Nem baj, ha a kevés kaja miatt izomból is fogyok, főleg a súlycsökkentés a lényeg!)

16/L ; 160/53


Előre is köszönöm a segítséget!!



2017. okt. 22. 20:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Butasag ilyen keveset enni nagyon el fogsz fogyni, nem nez ki jol ha egy lany (vagy egy fiu, tokmindegy) nagyon palcika, csont es bor.. egeszseges fogyas az kb heti 1 kg, 9het alatt tehat 9kg, de mondom ez az amikor zsirbol fogysz es nem “fogyasztod le” mindenedet😅
2017. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
500kcal mellet egy ido utan nem fogod birni a sulit es az edzest, tanulmanyi eredmenyeid szerintem eleg erosen csokkennenek, nem tudnal ilyen keves energiabevitellel koncentralni. Egyel tobbet, ameg deficitben vagy addig jo. Mert ennek csak az lesz a vege hogy hamar feladod, ha viszont nem ennyire irrealis cslokat allitassz fel magad ele akkor birni fogod karacsonyig a dietat es az edzest is.
2017. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
500 kalória mellett nem éled meg a karácsonyt. Egyezzünk meg 1200ban jó?
2017. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyen hülyeségeket olvasok mint amit írtál, akkor mindig a következő mondatok jutnak eszembe

1. Nagy az isten állatkertje

2. Ostobának felesleges tanácsot adni, mert nem fogja fel

3. aki hülye az haljon is meg.

Túl őszinte voltam? Igen, mégpedig azért, mert ha csak egy kis eszed is lenne, akkor tudnád, hogy amit tervezel az nem jön be.

2017. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem is kell 9 hétig fogynod még normálisan sem, mert nincs annyi felesleged...


S mégis mi lesz karácsonykor, ha nem vagy csontsovány, jön a sortűz vagy a nyilvános megszégyenítés? Komolyan már, semmi nem történik, ha lesz rajtad összesen egy kiló plusz vagy akár 3... Az egészségeddel ne játssz.


Amúgy ha 500 kcallal akarnál koplalni, akkor sem szendvicset vagy salátát illene enned, hanem valami jobb ételt, ami amennyire lehet, lefedi a tápanyagigényedet a szánalmas kalóriamennyiséghez képest... De ne koplalj sehogysem.


Azt pedig erősen kétlem, hogy ennyi étel mellett hónapokig tudnál keményen edzeni.

2017. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a 3-5 kg felesleg, ami van rajtad, biztosan lemegy karácsonyig koplalás nélkül is, ha ennyit edzel. Egyél normálisan, valami fehérje is legyen benne (neked 50-80 g ajánlott, ami minimum 20 dkg hús).
2017. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyit fogysz az egy dolog, de mennyit hizol utánna!!! egyél normálisan, mert ezt igy nem fogod birni szerintem, és nem lesz jó vége
2017. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53 kilóból nem kell fogynod. Egyél úgy mint eddig mert nem vagy elhízva. A sport meg sosem árt azt csináld amit leírtál. Amúgy ne kezd el ezt az őrültséget kaja terén amit leírtál. Szükséged van rá hogy a menzeszed elmaradjon? Orvoshoz akarsz járni? H.ülye vagy?
2017. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan idősebb vagyok nálad, de én is mindig ilyen voltam, hogy csak a kilókat néztem, és nekem ugyan ne magyarázzon senki arról, hogy nem jó a koplalás meg hasonlók. Kb tavaly ilyenkorra feljött pár plusz kiló, és mivel a napi mozgásom abban kimerült, hogy elsétáltam reggel a megállóig meg délután haza, elkezdtem sportolni, hogy eltűnjenek a kilók. Az étkezésen nem változtattam túl sokat, leginkább arra figyeltem, hogy ne nasizzak annyit, meg mondjuk sült krumpli helyett salátát/zöldséget ettem köretként (de nem feszültem rá, ha krumplit kívántam, akkor azt ettem/eszek). A centiket pl sosem mértem, illetve egyszer, kb 5 éve varrattam egy ruhát, nemrég megtaláltam a cetlit, rajta a számokkal. Fogytam ugyan tavalyhoz képest 3-4 kilót, de még így is egy 2-3-mal több vagyok, mint mikor a ruhát varrattam. És a mai napig nem hiszem el, hiába vagyok 2-3 kilóval több, mint pár éve, a csípőm 4 (!) centivel keskenyebb. Nagyon durva, akkor is jól állt az a ruha, de most, ugyan a mérleg többet mutat, még jobban áll. Szóval, pláne a te súlyodnál, nem kell feltétlenül fogyni ahhoz, hogy jobban nézz ki, ha sportolsz, a zsírból izom lesz, és már attól jobban fogsz kinézni, felesleges mellé még koplalni is (a sporthoz több energia kell a szervezetednek, ahhoz pedig enni kell).
2017. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kalóriabevitellel vélhetően az első normális edzésed végéig leszel képes teljesíteni.


Teljes hülyeség, amit csinálni akarsz, és számos eredményt elérhetsz vele, csak egy vonzó, egészséges, fitt és karcsú testet nem.

2017. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!