Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes a fogyózást / életmódv...

Érdemes a fogyózást / életmódváltást egy tisztító léböjtkúrával kezdeni?

Figyelt kérdés
2-3 naposra gondoltam maximum. Vagy ezzel csak ártanék, és nehezebben indulna el a fogyás?
2010. júl. 14. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden fogyókúrát tisztító kúrával kellene kezdeni, mert ezek indítják be a fogyási folyamatot.
2010. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most láttam a spektrumon egy műsorban hogy letesztelték milyen hatása van a szervezetre ennek a tisztítókúrának egy hétig csak valami citromos löttyöt lehetett inni nekik, elmentek orvoshoz 3 nap múlva és azt azt mondta hogy a májuk tiszta gyulladás a szervezetük minden izmot leépít csak híznak amint esznek valami szilárdat utána mert a kiéhezett szervezet egyből raktározni akar nem tudja meddíg kell még koplalni, szóval logikus magyarázat nincs a léböjt kúrára, de persze biztos meg tudnak cáfolni a fogyókúra guruk.....
2010. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért az durva... Mondjuk én csak 2-3 napig akarom csinálni, máskor is szoktam, de most fogyózni akarok utána. Hát nemtom...:S
2010. júl. 14. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes.Mert akkor a fogyókúra előtt méregtelenítesz ugye...bár teljes táplálékmegvonást inkább ne,mert akkor ha elkezded a fogyókúrát,ami nem koplalós,akkor rögtön raktároz a szervezet.Zöldséget és ha nagyon muszáj gyümölcsöt egyél 3óránként.Ezt csináld 1-3napig.:)
2010. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Méregtelenítésre ott a májad meg a veséd, amíg taccsra nem teszed őket baromságokkal.

Így meg csak jól kiéhezteted magad, aztán bezabálsz és hízol.

Az életmódváltást csak fokozatosan lehet megcsinálni, mert a rossz étkezési szokásokat baromi nehéz leküzdeni. Drasztikusan nem lehet, mert klasszikus elvonási tüneteid lesznek. Fokozatosan vezesd be az egészséges kajákat az étrendedbe. Először csak a vacsora legyen az új módszer szerinti. Aztán minden másnap az ebéd is, aztán az összes ebéd, aztán minden második reggeli, aztán minden. Adj magadnak erre legalább 1-2 hónapot.

Ha nem csinálod, a vége az lesz, hogy evés után is éhes leszel, mert a szervezeted szénhidrátot meg zsírt követel, valamint ideges, türelmetlen és fejfájós leszel.

2010. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kúráknak semmi értelme,neked van májad meg veséd ami a méregtelenitést végzi,a munkájukat sgeiteni pedig ugy tudod ha egészségesen táplálkozol,és mozogsz.
2010. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igaza van abban az előzőnek h részben fölösleges mertz ott vabn a májad meg a veséd a méregtelenítésre. ha eddig egészségesen táplálkoztál akkor fölösleges.

ha azonban hajlamos vagy túlzásokba esni az egészségtelen ételekkel akkor nem árthat ha hagyod pihenni a májad.

de semmiképp se léböjtöt tarts,hanem inkább nyers gyümölcs-zöldség napot.és max 3at egymás után,annyi elég.

2010. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam, hogy az ilyen tisztítókúrák semmire sem jók. Csak azt hiszed, hogy kitisztítanak, de közben nem. Ha elkezdesz egészségesen enni, vagyis sok rostot és telítetlen zsírsavakat (pl. hal) eszel, akkor a rostok és a jó zsírok úgyis kipucolnak majd.
2010. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, mindenkinek köszönöm a választ. Akkor azt hiszem, a köztes megoldást választom, több zöldséget, gyümölcsöt fogok enni, és megpróbálok kevesebb "szemetet".
2010. júl. 14. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemrég írtam egy hasonló kérdésre, h egy egészséges szervezetnek semmi szüksége arra, h te méregteleníts! Szóval ne tedd! A gyümölcs zöldség jó, de ne azt egyél egész nap, mert az sem jó!
2010. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!