Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen szakemberhez forduljak,...

Milyen szakemberhez forduljak, ha teljes életmódváltást szeretnék?

Figyelt kérdés

Aki (esetleg) összeállít egy egészséges fogyókúra programot nekem,amit nagyon hosszú távon is lehet működtetni,aki elmondja hogy mi a szénhidrát,mi az amit lehet és amit nem lehet fogyasztani,aki személyre szabott edzéstervet is tudna ajánlani....

az a gondom,hogy annyi fogyiprogram van,de honnan lehet tudni hogy melyik a jó?Nem akarok senkit sem "szponzorálni" (pl S.N.-R.R.) Olyan kell,amit egy normális család is meg tud csinálni

30éves leszek egy hónap múlva,7kiló feleslegem még van a 2 szülés után...majd idővel szeretnék egy 3.babát is,viszont addigra nagyon fitt szeretnék lenni,aki bírja a strapát,aki tud megálljt parancsolni a nasinak,akinek van akaratereje....


2011. jún. 16. 06:54
 1/3 bix ***** válasza:

a legjobb lenne egy személyi edző valami normális konditeremben. én régen a fintes 2000 ben kezdtem, ott nagyon profi volt akkor a gárda, nem volt vészes az edző sem, tömegnöveléshez és diétához is komoly tanácsokat és tippeket adott, mind a kaja mind az edzés kérdéskörben. motiválni is jobban tud ha pl 2 hétig ott van veled az edzéseken, mert nagyon sok, apró dolog van amire jó odafigyelni.


tudom hogy nem olcsó, de hosszú távon biztosan megéri, legalábbis én (némi túlzással) "abból élek" (nem ezzel keresem a pénzt, de kb azt hasznosítom újra és újra átdolgozva kicsit mindig) amit két hét alatt hallottam és láttam, 6 év edzés és 12 diéta után is azt mondom hogy miden fillért megért, és nagyon sok zsákutcát elkerültem vele.

2011. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bix mondja jól keress egy személyi edzőt, ha mindenképp szakember kell.

De magadtól is sokat tanulhatsz olvasgasd a tesztoszteron.hu-t.

2011. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dietetikus, személyi edző
2011. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!