KezdƑoldal » FogyĂłkĂșrĂĄk » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Ez komoly? Valaki ettol fogy?

Ez komoly? Valaki ettol fogy?

Figyelt kérdés

[link]

MIERT? 😂😂😂😂


2019. szept. 6. 09:58
 1/9 anonim ***** vĂĄlasza:
74%
Ha belefĂ©r a napi kalĂłriakeretbe, akkor igen. Csak felesleges lenne mellette gyĂșrni.
2019. szept. 6. 10:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
A bore meg majd megnyultan ott marad..
2019. szept. 6. 10:13
 3/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
A bƑrkĂ©rdĂ©s attĂłl fĂŒgg, hogy hĂĄny Ă©ves az illetƑ, milyen tĂșlsĂșlya van, Ă©s milyen tĂ­pusĂș a bƑre.
2019. szept. 6. 10:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

A bƑr inkĂĄbb genetika kĂ©rdĂ©se.

EgyĂ©bkĂ©nt meg lehet fogyni akkor is, ha valakinek nem ideĂĄlis az Ă©trendje, sƑt akkor is, ha kifejezetten egĂ©szsĂ©gtelenĂŒl Ă©l.

2019. szept. 6. 10:54
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/9 anonim ***** vĂĄlasza:
68%
Bocsi, de mi a franc közöd van hozzå, hogy ki mit eszik?
2019. szept. 6. 12:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/9 anonim ***** vĂĄlasza:
SimĂ n lehet fogyni, igen. HozzĂ adott cukortĂłl mentes, szĂ©nhidrĂ tcsökkentett cuccokat jĂłl be lehet illeszteni egy lowcarb Ă©trendbe. Nincs ezen semmi meglepƑ.
2019. szept. 6. 14:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/9 anonim ***** vĂĄlasza:
59%

Állítólag brutål módon lehet f*sni a Norbis cuccoktól.

Néhånyszor én is vettem a pékåruikból, håt ja. Elég ótvar. Nem csodålom, hogy elfogy, aki ilyen sz**on él.

2019. szept. 6. 15:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/9 anonim ***** vĂĄlasza:
71%

Ez a klasszikus esete az "ĂŒres" kalĂłriĂĄnak...csak azt szĂĄmolva jĂł helyen van minden, de tĂĄpanyagra lebontva rĂ©mes.

Üres kalĂłriĂĄt enni jobb mint koplalni, ha nagyon nincs pĂ©nzed vagy energiĂĄd rendesen enni, a test tĂșlĂ©l ezen is. Sok vĂ©kony ember Ă©l chipsen meg kĂłlĂĄn, de mivel semmi mĂĄst nem esznek, nem hĂ­znak.

Szal ha fenn vagy a hegyen, vagy munkĂĄbĂłl az edzƑterembe esel be, egyĂ©l protein szeletet, mert gyors energiĂĄt ad.


A tåpanyagot, rostot nézve pocsék az ilyen étrend. Fehérjeport lehet keverni mindenbe, de attól még az a cucc nagyrészt szénhidråt és cukor.

Ezek mind valid részei a tåplålkozåsnak, de az arånyok nincsenek jó helyen.

2019. szept. 6. 16:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/9 anonim ***** vĂĄlasza:

Régen mikor még kis tanonc voltam a tåplålkozås kérdésben én is belefutottam ebbe a késbe. Egy doboz kekszet vettem, majd éjjel fel kellett kelnem hånyni random, utåna 2 napig puffadtam és pukiztam. Mivel nem akartam gyomorbåntalmakat, és bélbetegséget inkåbb abbahagytam :D

Vannak akik mĂ©g azt hiszik hogy a sĂŒtizabĂĄlĂĄstĂłl majd lefogynak :D

2019. szept. 13. 19:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!