Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan egyen az ember több...

Hogyan egyen az ember több zöldséget, ha zöldségtől hamarabb éhes lesz?

Figyelt kérdés

Tehát pl. adott egy megszokott adag, rizsből és húsból. Ez eltelít. Azonban, ha a rizs egy részét párolt zöldséggel helyettesítem, hamarabb is támad az éhség.

Többszöri étkezés, mint 3-4, nem megoldható, munka miatt.


2019. jún. 18. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több zöldséggel kell helyettesíteni, mert ugyanannyi gramm vagy ugyanakkora térfogatú zöldségben sokkal-sokkal kevesebb a kalória (persze itt ne a krumplira gondolj). Én a zöldséget direkt egy kicsit zsírosabban szoktam elkészíteni, és persze kiszámolom, hogy összkalóriában annyi legyen, mint amennyit szeretnék. De mondjuk a rosttartalomban, glikémiás index terén így is nyerek a zöldséggel a rizshez, krumplihoz képest.


Az, hogy mikor éhezel meg, egyéni dolog is, ki kell tapasztalni, hogy téged mi laktat jobban.

2019. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: de ha több zöldséggel kell pótolni, az nem jelenti ugyanakkor azt, hogy az ember egyszerre többet is tud enni? És ez nem jár együtt azzal, hogy jobban hízik, hiszen több kaja fér a gyomorba?
2019. jún. 18. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mennyiségben többet eszik, de kalóriában nem, sőt. Így hogyan hízna?
2019. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több zöldség, hús plusz zsír. A zsír laktat és energiàt ad A zöldség laktat, lassan felszívódó szénhidràt.. Rizs sem mindegy milyen minőségű. A sima fehér rizs helyett érdemes barnàt vàlasztani.
2019. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én telepakolom zöldséggel a nagy tányért, hús ki sem látszik. Fogyaszt.
2019. júl. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkàbb jóllakom csak hús/ zöldség- zsír kombóval.
2019. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!