Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt a környezetetek...

Mi volt a környezetetek reakciója, amikor lefogytatok? Ki mit mondott? Hány kiló fogyás után vették észre? Máshogy bántak veletek ezután?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimentem külföldre dolgozni,6 havonta jártam haza,leadtam 26 kilót,amikor hazajöttem a legtöbb ember reakciója az volt hogy:jól lefogytál,tán beteg vagy?
2019. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A környezet nem feltétlenül veszi észre, hiszen ez egy hosszú folyamat, legalább is nem rögtön. Nem mindegy, hogy pld. 10 vagy 30 kg-ról beszélünk.

Nem hiszem, hogy ettől másképp bánnának az emberrel, inkább te leszel magabiztosabb, amit más is lát, és esetleg megjegyzi, hogy jól nézel ki.

2019. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekelt senkit
2019. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy úgy nézek ki, mint egy etióp, és folyton olyan undorító zsíros kajákkal tukmáltak, amiket korábban sem szerettem.
2019. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki aggódott, hogy beteg vagyok, nem dicsértek.

Aztán tukmálták a kaját és mondogatták, hogy most már hagyjam abba az éhezést (nem éheztem!), és hogy elég lesz már (épphogy egészséges BMI felső határán voltam, szóval még volt rajtam vagy 10kg plusz is).

2019. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Mi van veled, beteg vagy?" Kb ez volt a reakció. :D
2019. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi van az emberekkel? :/


Annyira szomorú, hogy ilyen negatívan kommentelik más sikerét...

2019. okt. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!