Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális fogyás?

Ez normális fogyás?

Figyelt kérdés
Szóval 19napja eddzek és érzem, hogy erősödtem es pici változásokat látok. Próbálok nagyjából egészségen enni. Viszon még csak 1,5-2kg-ot fogytam. Kevésnek érzem és félek, hogy valamit nem jól csinálok.

2019. júl. 15. 21:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, ez normális. Egészségtelen is lenne ha többet fogynál ennyi idő alatt. A normális fogyás, ami a szervezetedet sem viseli meg, az lassú.
2019. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kg-ot nézd, hanem a tükröt, mit látsz benne?
2019. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nincs 3 hét sem. Teljesen normàlis.
2019. júl. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sokan elítélnek majd ez miatt, de én a tükörnek hiszek. Szobabiciklizni és súlyokkal szoktam erősíteni: hasazás, saját testsúlyos guggolások... Egyszer ilyen esetben ráálltam a mérlegre és 1-2 kg-vel többet mutatott. Teljesen elkeseredtem, holott a ruháimon éreztem a nagy különbséget, minden szebb állt rajtam, viszont a szám elkeserített. El is vette a kedvem akkor egy kis időre. Aztán gondolkodtam, hogy ez csak egy szám. Ha én látom és mások is látják, hogy változtam, fogytam, formásodtam, akkor miért hagyatkozok egy mérlegre? Azóta nem mérem magam. A ruháim és a tükör a mércém.
2019. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!