Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló után látszik a...

Hány kiló után látszik a változás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem 3 hete kezdtem el úgy tényleg odafigyelni az étkezésemre, kalóriákra, szénhidrátra, fehérjére, zsírra.

Eddig 1 kilót fogytam, de én ennek is örülök, mivel ezelőtt még sosem sikerült fogynom.

Mikortól látszik a változás?

Én már most is látom egy kicsit. Mármint azt, hogy laposabb a hasam, mivel ugye kevesebbet eszem.

De kb hány kiló a ténylegesen észrevehető máshol is?

155cm vagyok és most 59 kiló.



2019. júl. 20. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ:) Nem látok sok felesleget nálad, 6-8kg szerintem látványos lenne. Én nagy súlyból fogyok, -17kg-nál járok és csak akkor látom a különbséget, ha összehasonlítok egy egy képet a kezdetnél, és most. Tükörben semmi változást nem látok még, de ez nálam természetes. Pedig az összes nadrágom leesik rólam.
2019. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és gratulálok az eddigi eredményedhez!

Azért az furcsa, hogy már ilyen sok után sem látod a változást, a környezeted biztos észrevette már

Sok sikert a többi kilóhoz is.:)

2019. júl. 20. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy, köszönöm.:) Nem még nem vette észre senki, mert extrém nagy súlyból fogyok és összességében ez nem sok még az én esetemben. De lesz majd több is:) Olyan 45-50 kg mínusznàl talàn màr észrevehető lesz, de engem nem is ez érdekel, csak az egészségem.
2019. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kilőra fogyunk, hanem érzésre. Szerintem ez neked nem sok többlet. Ezzel lehet teljes életet élni. De valszeg 4-5 kg már látszódni fog. Az a helyzet, hogy a világ nagyon pici részét érdekli, hogy mennyit fogysz. Akit érdekel abból még lehet barát, ha még nem az:)
2019. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!