Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de senki...

Fogyni szeretnék, de senki nem támogat benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A motivációmat is lerombolják maximálisan
2019. okt. 6. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Fogyni egyedül kell, semmi támogatásra nincs hozza szükség. Elhatározod és csinálod, ennyi az egész.
2019. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Elsővel értek egyet. Vagy nekik akarsz jót azzal, ha fogysz? Nem értem..
2019. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Savlekotő válasza:
54%
Ha kövérek és lusták naná h nem akarják h te fogyjál egy dekát is.. Ma sajnos aki nem 100 120 kiló az betegnek van bélyegezve de közbe ők cukrosak ők tömnek 8 féle gyógyszert liter szám kóla chips gyors kaja mikrózott szemét,nasi,boldogság zabálás,nulla mozgás..
2019. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
73%

Első, ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Mert igenis kell, hogy támogassa a környezete. Ha pl. nem veszik figyelembe azt, hogy ő milyen ételeket ehet a fogyókúrája miatt és ennek ellenére nem épp diétás ételeket készítenek, akkor már nem támogatják. Széllel szemben nem lehet.


Kérdező, érttesd meg velük, hogy neked ez miért fontos. Ha kell, akkor szakember segítségét is bevonhatod.

2019. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
#4. Akkor kevesebbet eszik és többet mozog.,... zsíros kennyérrel is lehet fogyni
2019. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

4!


4 fős családban elek, én főzök. Rajtam kívül senki nem akar fogyni, így nem diétás eteleket. De tudod ha fel tányér tésztát eszek egy pici sajttal és nem háromszor szedek, adagonként 20deka sajttal, akkor bizony fogyni fogok. Akarás kérdése az egész. Ha az ember kevesebbet eszik, tok mindegy mit eszik, fogyni fog. Ehhez már csak egy keveset kell mozogni, és máris lehet sok súlyt veszíteni. A mozgáshoz pedig semmi nem kell, lehet otthon is tornázni

2019. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem támogatnak? Lehet, hogy nincs is szükséged rá? Nem, kor, magasság, súly?
2019. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Itt az is kérdés hány éves, hány kiló és hány cm vagy?
2019. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Mennyiről mennyire szeretnél? S hány cm magas vagy?


Hidd el, amikor én is neki álltam az életmód váltáshoz, a diétához, nem nagyon támogatták a dolgot senki. Férjem nem mondta, hogy nem, ő volt az egyetlen aki nem szólt rosszat, semmit. Tudta úgysem hallgatok senkire amúgy sem, mert engem zavart ahány kg voltam! Mindenki azt mondta jól vagyok úgy vagyok. Csak én nem éreztem jól magam.


Egy nap ráálltam a mérlegre és kiábrándultam... Egészen addig a napig leszartam miben hány kalória van, este is bekajáltam simán degeszre magam... De amikor megláttam a 67 kg-ot a 160 cm magasságomhoz, tudtam ha most nem teszek valamit, leszek nemsoká 70 kg vagy több. Meg a lábam is vizes volt.

Kitartottam, leadtam 17 kg-ot. Igaz nem annyi volt a cél, hanem 53 kg. Így most 1-2 kg-ot ha hízok az nem baj. De betartom hogy nem eszem túl magam, igaz most már megengedem magamnak az édességet, de megvan a napi limitem magamnak.

1 hete kb mondjuk éreztem, hogy a szervezetemnek szénhidrát kell. Folyton a cukrot akartam enni. Múlthétvégén mást sem ettem csak lisztes cukros kajákat. 2 napig. Este is. Nagyon jól esett, s utána nem is kívántam annyira a csokit sem. Szóval nekem mindig jelez amikor amiből hiányom van. A körmeim is szokták jelezni! Szóval a szervezetet nem lehet sanyargatni büntetlenül úgymond. Nem is érdemes.

Én 1200 kalóriás számolós diétát csináltam. Fél év alatt adtam le a 17 kg-ot. De így utólag lehet elég lett volna az 1500 is.


A lényeg, hogy akkor is nemet tudj mondani, ha tukmálnak! Nagy akarat erő kell!

Én erre nagyon büszke vagyok magamra, hogy nekem bazi nagy önuralmam van, az evésben is, meg másban is, meg türelmem.

2019. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Hát szerintem meg igaza van annak, aki szerint széllel szemben nem lehet, mert azért kvára nem mindegy, hogy ott zabálják előtted két pofára az ínycsiklandó falatokat, vagy nem vagy kísértéseknek, esetenként tukmálásoknak rendszeresen kitéve.


Egy enni szerető, esetleg még kövér embernek amúgy is kisebb az akaratereje és nagyobb a függősége semmint, hogy könnyedén ellen tudjon állni és SOKKAL könnyebb támogató, egészséges ételekkel körülvett közegben diétázni és fogyni is.


Szóval igenis kell a támogatás, a biztatás és a lehetőség a választásra, illetve szükséges a kísértések elkerülése, ha valakinek amúgy is nehezen megy a fogyás!


Egyébként az is lehet, hogy a kérdezőt azért nem támogatják, mert ő csupán csak 60 kiló és nem akarnak belőle egy 50 kilós anorexiás tyúkot csinálni.


Szóval nem mindegy, hogy mennyiből akarsz fogyni, mert lehet, neked nem is lenne már egészséges és csak a hamis énképtől óvnak!

2019. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!