Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de senki...

Fogyni szeretnék, de senki nem támogat benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A motivációmat is lerombolják maximálisan
2019. okt. 6. 13:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok, és lassan 80kg szóval erősen kövér vagyok
2019. okt. 6. 14:45
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg szükséged van a változtatásra. Megtömni nem fognak, figyelj oda az adagokra, csökkentsd a szénhidrátokat. Mozogj minél többet.
2019. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
AKkor javaslom a kaloriabazis.hu használatát, az éppen erre jó, hogy nem kell diétás kaja, egyzerüen csak odafigyelni, miböl mennyit eszel - és ha megnézed a "Sikersztorik" részt, láthatod, hogy igen jelentös eredményeket érnek el vele az emberek.
2019. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajàt döntés kérdése. Màsoknak semmi köze hozzà. A motivàciót magadban kell megtalàlni, nem màsok szövegelésétől függeni. Tudod vannak kifejezetten rosszindulatú emberek akik azzal élik ki magukat hogy màsokat lehúznak, de nem kell velük foglalkozni.

Tudom miről beszélek, nekem is beszóltak már hogy sose fog sikerülni, menjek inkàbb gyomorszűkítő műtétre, meg hogy túl lassan fogyok stb. Pont leszarom màsok dumàjàt.

Én hatalmas súlyról indulva vàltottam életmódot önerőből, egyedül. Szépen haladok az utamon, nekem megfelel, és nem teszem màsoktól függővé, tőlem aztàn mondhatnak amit akarnak, ehetnek mellettem csokit, csipszet minden héten stb, én kitartok a sajàt elhatàrozàsom mellett, mert eldöntöttem és kész. Nincs kétségem , hogy idővel elérem a célom.

Ha nincs meg ehhez a megfelelő hozzààllàsod, akkor nem szàmíthatsz sok jóra.

2019. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

10!


Mont írtam, 4 fős családban élek. Tőlem azt esznek a többiek, amit akarnak, ha én fogyózok, nem fog zavarni. Az akaratomon múlik. Simán neki állok sütni is, tobbfogasos születésnapi vacsorát főzni huszonix főnek, ettől én még nem fogok bezabálni, hanem megelégszem a magam kos adagjaval

2019. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Jó az úgy, inkább fizetem a napi édesség adagodat csal ne fogyj le
2019. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hja, ez egy magányos út . Csak a saját elszántságod a partner
2019. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban az egészségem miatt váltottam életmódot 40 évesen, ettől pedig le is fogytam. Az elején kb. mindenki hülyének nézett, de nem érdekelt, előtte már elég sokat olvastam a témáról és tudtam, mit miért csinálok. Anyukám aggódott, hogy tönkreteszem magam, mert pl. nem ettem kenyeret, tésztát, cukros ételeket (szerinte mindent kell enni). Mások viccelődtek, ugrattak. Hozzáteszem, nekem is volt miből fogynom, most vagyok 55 kg 163 cm-hez, és nem koplaltam egy napig sem, normális mennyiségeket ettem, sok egészséges ételt. Pár hónap után után, amikor elmeséltem, hogy végre megszűnt a vérszegénységem, jó a vérképem, már nem vagyok rosszul a vércukrom leesése miatt, ritkábban vagyok beteg és tele vagyok energiával, szép lassan elfogadták a helyzetet, most már nem kritizálnak. Én elég drasztikusan változtattam, nagy volt bennem az elszántság, a véleményeket udvariasan meghallgattam, de csináltam tovább, amit elkezdtem, mert láttam és éreztem is, hogy van eredménye.

Légy határozott, és ne hagyd magad eltántorítani a célodtól. Klassz dolog, ha a családod, környezeted támogat, de anélkül is meg lehet csinálni, ha eléggé fontos neked. Ha a szüleiddel élsz és nem jutsz hozzá megfelelő ételekhez, esetleg az anyagiak is szűkösek, az eléggé megnehezítheti a dolgot, de még így sem lehetetlen.

2019. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik erősen kövérnek, de azért egy 10-15 kiló lemehetne belőle. Amúgy keress valakit akivel külditek egymásnak az eredményeket és motiváljátok egymást.
2019. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Flagstaff ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy vajon miért nem akarják, hogy lefogyj. Talán irigykednének Rád, ha sikerülne? Esetleg a módszeredddel nem értenek egyet? Vagy miért?
2019. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!