Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy egyszerűen nem tudok koncentrálni mióta elkezdtem fogyni?

Figyelt kérdés

Május eleje óta fogytam 20 kilót, még 8-10-et szeretnék. Edzős napokon 1500 kalória körül eszek, nem edzős napokon inkább 1200 körül, amit elégnek is érzek általában.

Sportolok heti 3x-4x, teljesen jól megy az edzés, napközben sem érzem fizikailag gyengének vagy fáradékonynak magam.


Viszont úgy érzem, hogy a mentális tevékenységekre semmi energiám nincs :'D nagyon nehezen tudok koncentrálnia suliban, az átlagosnál többször elfelejtek dolgokat, meg egyszerűen néha csak érzem, hogy nincs erőm most gondolkodni

Egyetemista vagyok, jönnek a zh-k, és nem tudom, hogy mit kellene csinálnom


Valaki aki már volt hasonló helyzetbe, megosztaná a tapasztalatait?

20/L


2019. okt. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Megosztanám: szénhidrátra figyelni, vitaminokat szedni, egyéb mikroelemeket tolni. A figyelemzavar tápanyag hiány. Az agyad restsége szénhidrát probléma lehet. Több csokit.
2019. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Iktass be az étrendedbe olajos magvakat, tojást, kakaót, szedj halolajat, vitaminokat.
2019. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Túl kevés energiát/kalóriát viszel be, az 1500 akkor sem elég, ha nem csinálsz semmit egész nap (kivéve, ha 140 cm a magasságod), edzés mellett meg gyakorlatilag koplalás.

Emellett az agymüködéshez szükség van szénhidrátokra is, és gondolom, azt igen erösen csökkentetted.


Ilyen kalóriakerettel hamarosan komolyan beteg leszel, jobb, ha értelmesebben táplálkozol!

2019. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl keveset eszel és az agyad nem tud működni. Ez nagyon, nagyon káros.


2000 kalória edzős napokon, simán, mert abból még leedzel 3-500-at,és akkor vagy alapjáraton.


Állj be egy fenntartható életre, ne folytasd ezt a káros kúrát!

2019. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!