Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy kb 3-4 napos léböjtkúrával mennyit lehet fogyni?

Sziasztok! Ennek a kúrának (részemről) egy tisztítás lenne a célja.:) csupán kiváncsi vagyok mennyi kiló fog lemenni! (Ha fog)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lebojtkura, tisztítás, szervezet, fogyás

okt. 4. 19:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Gyakorlatilag semmi - a kúra alatt a lerakódott folyadék nagy része távozik, utána meg visszajon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont okt. 4. 19:09 Privát üzenet

ööö nincs olyan hogy "tiszítás" még akkor sem ha a nők lapja azt írja.

Átlagosan mennyi kalóriát viszel be? A kérdésed szinvonalából azt gondolom, hogy nő vagy alapvető biológiai ismeretek nélkül, vagyis kb 1500-2000 kalória az átlagos beviteled.

Meg foglak lepni: ha semmi kalóriát nem viszel be, akkor naponta 1500-2000 (mondjuk az utóbbit) kalória minuszban leszel.

Egy kg zsír = kb 7000 kalória, vagyis 3-4 nap alatt durván 1kg zsírtól tudsz megszabadulni. Vízből több is lemehet, de nagyjából ennyivel számolhatsz, amit aztán a "léböjtkúrád" ünneplésével töltött néhány zabálásod alkalmával vissza is szedsz.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont okt. 4. 19:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem igazan ertem miért kell lealacsonyitani az embert, ha normálisan mondod is megertem;)

A tisztítás alatt pedig csak annyit ertettem hogy ezt a kúrát követően szeretnek elkezdeni teljesen egészségesen étkezni.

Amugy 1200-1500 a napi kalória bevitelem

# 3/12Időpont okt. 4. 20:32 Privát üzenet
persze-persze...

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont okt. 4. 21:16 Privát üzenet
Ne foglalkozz a 62 %-os valakivel, neki a fö elfoglaltsága az oldalon, hogy kötözködik.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont okt. 4. 21:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen tudom vannak itt sajnos ilyen emberek:(

# 6/12Időpont okt. 4. 22:35 Privát üzenet
Testzsírból semennyit, egyébként egyénfüggő. Én pl egyszer csinàltam olyat , hogy 8 napig csak vizet ittam, semmit nem ettem, és egy dekàt sem fogytam.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont okt. 4. 23:20 Privát üzenet
Az meg hogy lehet, 7-es? Ha nulla energiát viszel be, az élethez pedig kell energia, azt kizárólag a zsírégetésből tudod fedezni, mivel fényevés nincsen. Az mérési pontatlanság lehetett. Mellesleg hogy lehet kibírni 8 napig étel nélkül?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont okt. 4. 23:46 Privát üzenet
Honnan tudhatnàm hogy hogy lehet? Egyszerűen nem ment le semmi. 2 féle mérlegen is mérve lett akkor. 100kg voltam az elején, majd 8 nap múlva is ugyanannyi. Amúgy nehezen ment, gyomorfàjàs, hànyinger, szédülés stb. Aztàn feladtam a teljes éhezést, de tovàbbra is erősen koplaltam. Lassan elkezdtem fogyni, de nem bírtam sokàig megtartani ezt a módszert, túl drasztikus volt vissza is híztam a sokszorosàt. Màr nem csinàlnàm újra így semmi pénzért.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont okt. 5. 00:14 Privát üzenet

Akármennyi is fog, utánz többszöröse fog visszajönni, ugyanis a tested a koplalás következtében elkezd intenzíven raktározni.

Ne csinálj ilyen hülyeséget

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont okt. 5. 07:04 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok olyan kb.90 napos kihívást, amivel le lehet fogyni és edzeni is kell mellette. Ez milyen? Intenset
Hogyan tudnék így fogyni?
Ezzel lehet fogyni?
Valaki nem tud valami jó diétát amivel könnyen és gyorsabban lehet fogyni?
Olvastam a neten 13/14 napos diétákról amivel 5, sőtt akár 8kg-ot is lehet fogyni. Valaki nem tud esetleg róla többet vagy nem próbálta valaki?
Fogyni szeretnek de hogy? Nektek hogy sikerult?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!