Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vagy mitől tudnák...

Hogyan vagy mitől tudnák fogyni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 4 éve aktivan sportolok. És mindig egy bizonyos súlynál kötök ki (150vagy az körül) és nem tudok lejebb menni. Csak egyszer fogytam le mikor éheztettem magam. (Utána rájöttem hogy az baromság) nagyon sok étrendet próbáltam már az évek során de eddig egyik se jött be. Ti mit tanácsoltok?

2019. okt. 6. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen étrendeket próbáltál ?
2019. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat ponzosan a nevükre nem emlékszem de leirom hogy mi volt bennük.


1: Reggeli főtt virsli(2db),főtt tojás(2db)


Ebéd(sült hal 2db) egy kis saláta mellé


Vacsora:nincs


2 dieta: reggeli: egy jo reggelt

Ebéd: valamilyen szénhidrát(Már nem rémlik)

Vacsora szintén kilőve


Másik étrend most nem ugrik be

2019. okt. 6. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen étrenddel nem csoda, hogy nem fogysz, mert ez borzalmas,

A neten annyiféle megoldás van, hogy hogyan lehet kiadósan, egészségesen jókat enni, közben fogyni.

Ahogy te ettél a szervezeted raktározni kezdett, mert semmi jót nem ettél (kivéve a főt tojás reggelire)

2019. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esetleg tudna valaki nekem linkelni egy jó étrendet?
2019. okt. 6. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
150 kilóról beszélünk? Én egy orvosi kivizsgálást és szakember által összeállított diétát ajánlok.
2019. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 eve aktivan sportolsz es 150 kilo vagy??

150 kilosan kb megmozdulni alig lehet nemhogy aktivnak lenni.

Kiveve, ha esetleg ennyire izmos vagy.. bar az 180centis 120kilos tomeny izom bodybuilder ismerosombol kiindulva, rajtad nem az izom ilyen sok.


Nem irtad el veletlenul?

2019. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem irtam el. 150 kg. Nálunk mindenki nagy darab a családban. Az meg hogy birok sportolni akarat erő és sok év munkája.
2019. okt. 7. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Én az Intenset életmódváltó programot ajánlom, van fb csoport és honlap is, nézz utána. Először csak az étrendet kezd el, de van hozzá edzesterv is. Nagyon hatékony. Sok sikert! Várunk a csoportba. Legjobb közösség.
2019. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!