Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettem egy szelet pizzat es...

Ettem egy szelet pizzat es egy fél lángost mekkora baj lehet?

Figyelt kérdés
Mindennap betartom a diétámat most viszont tettem egy kitérőt és ettem egy szelet pizzat (akkora a szelet mint amekkora az aluljárókban kapható pesten) és egy fél lángost, ettől mekkora baj lehet? Nem csaltam a diétában elég régóta most viszont már nem bírtam ki, úgy gondolom nem akkora vétek, de ettől nagyon elrontottam vagy nem lesz semmi baj? Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 9. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ettöl semmi nem változik, legfeljebb ezután megint tartod egy ideig a megszokott étrendedet.

Tartottál egy szabadnapot, ezután folytasd ugyanúgy, ahogy eddig.

2019. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek áruld már el milyen baj lehetne ebből? Én komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.

Minden héten tartok 1 olyan napot, hogy azt eszem amit csak megkívántam és meg sose volt bűntudatom miatta. Így is fogyok.

2019. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 csak attól tartok, hogy ezzel az egy kitérővel túlzottan belassítom/mivel magas ch tartalmú ételt ettem ezért félek, hogy mondjuk az egész heti munkámat ezzel taccsra tettem, csak ennyi miatt kérdezem, de köszönöm a választ, én 2 hetente szoktam de akkor is ilyen kisebb csalásokat, ez most nálam úgymond "nagynak" minősül.
2019. okt. 9. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ennyi mindenkinek megengedett néha.
2019. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Amit megettél, az még nagyon messze van az LD50-től...
2019. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Az a vétek, ha kidobsz egy fél lángost, mert nem tudod eldönteni, hogy most diétázol vagy sem...
2019. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit csináltál a másik fél lángossal... Mert ha kidobtad akkor nagy a baj.
2019. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
26%
Azonnal +5 kg és minden amit az elmúlt 2 hónapban csináltál érvényét veszti.
2019. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semekkora "baj" nem lehet.
2019. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyugi emberek, egy baratommal voltam enni, o ette meg a masik felet a langosnak nem lett kidobva :D
2019. okt. 9. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!