Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók/diétások! Előford...

Fogyókúrázók/diétások! Előfordul veletek, hogy estére farkaséhesek lesztek? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes úgy beosztani a napi étkezéseket, hogy estére ne csak pár falat jusson, hanem akkor is jól tudj lakni.

Lehet, hogy túl keveset eszel, azt is érdemes átgondolni, inkább tartson 1 hónappal tovább a kitűzött cél elérése, mint hogy szenvedj feleslegesen.

2019. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem a gyomrom éhes, hanem a finom ízeket érzem a számban és úgy vagyok éhes.
2019. okt. 16. 00:32
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én eszem ha éhesnek érzem magam, ha este 11 van akkor is. Nassolni is szoktam ésszerű keretek közt. Nem akadàlyozza a fogyàst. Farkaséhség nincs, mert nem koplalok, minden étkezésemmel jóllakom. Amit te érzel az nem éhség. Csak enni akarsz. Nem mindegy.
2019. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Sokszor előfordult amikor még nem váltottam. Mindig estére jött meg a kedvem egy pizzára vagy hambira. Azóta már csak akkor ha a párom felhozza.

Inkább leveseket vacsorázom

2019. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valódi éhség. Inkább csak az agyad kívánja a szénhidrátot, mert fáradt vagy. Vacsorázz rendesen és menj aludni időben, úgy elkerülheted. Vagy egyél/igyál valamit, ami az étrendedbe belefér.
2019. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem eszel ízes ételeket, ha az hiányzik? Egy kis zöldfűszer, hagyma, fokhagyma, valami csípős és mindjárt sokkal kielégítőbbnek fogod érezni az étkezéseket.
2019. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
12:44-es Kérlek írd le, hogy mihez pl?
2019. okt. 16. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgysem érti, aki nem tapasztalta. Szerintem ezért nem jött megoldás. Én is ugyanígy vagyok. Szépen be van osztva az étrendem. Egész nap nem vagyok éhes. Este elkezdem enni a vacsit (rendes, ízletes), és ahogy eszem, azt érzrm, hogy kell még. És nehéz leállni.

Tipp: megpróbálom előre kiporciózni az adagot. Előtte és közben is sok vizet inni. Azt tudom, ha ezt pár napig be tudnám tartani, akkor elmúlna a túlevésinger. (saját tapasztalat), mert megszoknám.

2019. okt. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8! Köszönöm, így csinálom, de nem múlik.
2019. okt. 17. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Nincs inzulin rezisztenciátok? Attól lehet ez, hogy éhesnek érzed magad. Hiába ettél ízletes, kielégítő mennyiségű ételt.
2019. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!