Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétás ételeket fogyass...

Milyen diétás ételeket fogyasszak, ha nem bírom megenni a zöldségeket?

Figyelt kérdés

4-5 kilótól szeretnék csak megszabadulni, sportolok is, de ezzel a normál étrenddel csak maradok a súlyomnál.

Inkább főtt ételek érdekelnek, mert a reggelit, vacsorát magamtól is ki szoktam találni.

Napi 1x szükségem van az édességre, amit nem fogok elhagyni.


2019. okt. 19. 21:40
 1/8 grafno ***** válasza:
Egyél kevesebbet vagy sportolj többet.
2019. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a zöldségeket, kb csak rizzsel eszek zöldséges rizsként. Vagy savanyúságként.

Amúgy rizses húsos ételeket csinálok. Currys csirke, édes csípős ananászos csirke, lecsós, rántott hús sütőben, teriyaki, pörkölt, rakott, ilyesmik

2019. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonló ételeket eszem.

Gondolom, azért ezektől nem fogysz...

2019. okt. 19. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni, hogy SEMMILYEN zöldséget nem bírsz megenni. Sok főtt étel tartalmaz hagymát, paradicsomot, paprikát, ezeket sem eszed meg? Még a paradicsomszósz alapú pizzát sem?

Ha viszont tényleg így van, akkor az elég nagy baj, egyoldalú és vitaminhiányos a táplálkozásod. Ebben az esetben legalább a napi egyszeri édesség lehetne valamilyen gyümölcs.

2019. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hh gondolod ezektől nem fogyok?

Heti átlag 0.8 kilót adok le. Van amikor többet, van amikor kevesebbet (95 kilóról indultam) plussz szombatonként mindig azt eszem amit megkívánok. Akár 3000 kalóriáig. De egyébként 1200-1500 kcal közt eszek, ebből az ebéd kb 600-800 kcalt tesz ki.

2019. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A paradicsomot, paprikát megeszem, de csak nyersen A hagymával sincs semmi bajom, viszont a diétás receptek legtöbbje ilyen karfiolos, cukkínis, zellere kaja, amiket még gondolatban sem fogyasztanék.

Napi 1x eszem gyümölcsöt, de ez számomra nem édesség.

Valószínűleg azt a megoldást választom, hogy mindent eszem, amit eddig, csak kisebb mennyiségben.

Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 20. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ugye. Ha a nyers paradicsomot és paprikát szereted, akkor készíthetnél olyan salátákat, amik nagyrészt ezekből állnak, és tehetsz bele egy kis uborkát, apróra vágott kínai kelt, reszelt répát vagy amit gondolsz. A köretek mennyiségét (krumpli, rizs, tészta stb.) csökkentsd.

Levesek közül van olyan, amit szeretsz? Esetleg olyan, amiben zöldség is van? Ezek is nagyon jók lehetnek.

2019. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Én se szeretem a karfiolt meg a zukkinit, mégis rengeteg zöldséget eszek.

Csinálj belőlük salátát, vagy süsd meg. Ott van a kelbimbó, az uborka, a répa, a brokkoli, a paprika, a zeller, a babok, a kukorica, a csicseriborsó, a káposzta meg egy halom más tök királyzöldség.

Elég nehéz elhinni, hogy semelyiket se szereted semmilyen formában.

2019. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!