Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukor és fehér liszt elhagyásá...

Cukor és fehér liszt elhagyásával (+mozgás) lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap egy hete, hogy teljesen elhagytam a cukrot és fehér lisztet ma mértem magam és 1 kilóval kevesebbet mutat a mérleg. Ez csak egy kis súlyingadozás vagy ezzel a módszerrel lehetséges a fogyás? Ma elkezdtem csinalni a Hiit edzést, úgy tervezem minden nap 15 perc vasárnap pihi. 25 kilót szeretnék fogyni.

165 cm és 90 kg vagyok

Köszönöm!


2019. okt. 22. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
15 perc edzésért nekiállni sem érdemes.
2019. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag nagy a túlsúly, legalább heti 3-4 alkalommal sétálhatnál is 1-1 órát. A szénhidrát csökkentés jó.
2019. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Lehet, hogy neked elég lesz ennyi vàltoztatàs. Nekem pl többet kellett, de anyagcserebetegség és hormonzavarok mellett kicsit màs a történet:) Lassan de azért megy.
2019. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne minden nap 15 percet mozogj, hanem csak minden másnap és egybefüggően legalább 30 percet!


Olvastam ezzel kapcsolatban több tanulmányt és tudományos vizsgálatot, amiben a tesztalanyok jobban fogytak így.


20 perc után indul be a zsírégetés állítólag, szóval a 15 perc pont nem elég....


A cukor és fehér liszt elhagyása teljesen jó irány, de a teljes kiőrlésű vagy barna lisztes pékárukat is cseréld le pl. puffasztott rizsre.


És csak 1 hónap múlva mérd meg magad, akkor látszik, hogy jó-e neked ez a módszer!


Sok sikert!

2019. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!