Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni csupán azzal,...

Lehet fogyni csupán azzal, hogy nem eszem fölöslegesen (+ mozgás)? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, 163 cm, 61-62 kg (ez szokott változni). Szeretnék vékonyabb és formásabb lenni. Úgy kb 57 kg a célsúly, 55-nél kevesebb nem lennék.


Próbáltam úgy fogyózni, hogy diétás ételeket ettem, de nem laktam jól, így gyakran ettem valami olyat, ami gyorsan laktat (egy szendvics a munkahelyi automatából, vagy gyorsétteremből), vagy csak szükségem volt valami csokira, chipsre, hát meg is ettem. Egy ételszállító cégtől rendelem az ebédet a munkahelyemre a diétás menüből, ami általában csirkemell + zöldség, ráadásul kis adagot. Finom, meg minden, de azért mindennap nem tudom ezt tartani.


Arra gondoltam, hogy ebédre ennék inkább főzeléket hússal, rántott húst krumplival, pörköltöt nokedlivel, tésztát, de csak kis adagot mindig és csak ritkábban választanék a diétás menüből. De nem ennék desszertet, nem chipseznék, nem ennék gyorsétteremben, nem innék cukros üdítőket. Ezzel szerintem elkerülhetem a fölösleges félreevést.


Plusz mozognék, formálnám a testem. A sportot eléggé elhanyagoltam mostanában...


Sikerülhet így?


2019. jún. 1. 17:12
 1/3 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha ezt igy betartod akkor igen.
2019. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez főleg kisebb fogyáshoz teljesen jó. Kb.7 kilót úgy adtam le én is, hogy kicsit visszavettem az ételek mennyiségéből (én eszek mindent, szóval édességet, néha gyorséttermes kaját is, de persze sokkal kevesebbet. Mondjuk a napi egy péksüti helyett 3-4 naponta egy felet. 1-2 kocka csoki a 3-4 darab keksz helyett. Csak az arányok miatt írom.) A rendes étkezéseknél pedig simán jól laktam egy kicsivel kevesebbel is. Ha esetleg mégse, akkor ettem valami salátát, zöldséget mellé, úgy már bőven elég volt. Picit egészségesebben ettem, picit kevesebbet, nagyon jól bevált. Nem pukkadásig eszem magam, de sose éheztem. Nálam sem volt semmi cukros üdítő. És heti 2-3 alkalommal mozgás(nem túl sok, mert nem is sportolhatok akármit sajna). Kalóriát számoltam egyébként, olyan napi 2-300 kcal deficittel fogytam.

(Persze lehetett volna gyorsabban is, de én lassan akartam fogyni. 55 kgról 48 lettem 5 hónap alatt.)

2019. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt betartod, szerintem igen, simàn. :)
2019. jún. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!