Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túllőttem a célon? (lent...

Túllőttem a célon? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyit szabadna ennem, nem értek hozzá. Ez nagyon sok volt mára, úgy hogy még vacsorázok? Reggelire egy kakaós csiga, ebédre egy nagy ételhordónyi grízes tészta 4 teáskanál lekvárral.

Valaki esetleg tudna egy olyan étrendet ajánlani, amiben nem adott a lehetősége a diétás ételek fogyasztásának? (a családom nem engedi, csak a fehérliszt és cukor mindörökké)



2019. okt. 22. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Mennyiségtől függetlenül ez nagyon rossz. Csak szénhidrát, gyakorlatilag 0 fehérje.

Hús, tojás, zöldségek, jó zsírok kellenek.


Ha nincs lehetőséged külön főzni, azt kell enned, amit kapsz, akkor is van választásod, hogy csak feleannyit eszel, két kenyér helyett egyet választasz, vagy inkább hihagyod.

2019. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok és 47 kg. Mindent elronottam ezzel a napi kajálással?
2019. okt. 22. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél nyugodtan, nagyon sovány vagy. Mit rontottál volna el? Ne koplalj.
2019. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
47 kg, egyél nyugodtan, semmi szükséged diétára. Jó volna,ha találnál a hűtőben némi húst is, meg zöldséget.
2019. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
na még egy troll.......
2019. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5, mégis miért lennék troll?
2019. okt. 22. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi a cél? 35 kilósan meghalni a korházban?

Keress fel egy pszichológust. Te se meg a családod se csináljátok jól. Anyádat is vidd magaddal.

Neked normálisan kéne enned (meg látnod magad), családnak meg nem kéne tukmálni a szénhidrátot

2019. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!