Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány létemre a hasam körcmje...

Lány létemre a hasam körcmje 105. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 17:40
 1/5 anonim válasza:
Bizony el kellene kezdeni mozogni, tornázni, futni, bicajozni stb. Kevesebbet enni (nem koplalni, hanem mindig egy kicsit csökkenteni az adagokat), megválogatni, hogy mit eszel. Egyél sok gyümölcsöt, igyál több folyadékot (pl. grape-fruit lé). Vegyél egy "hullahopp" karikát, azzal mozoghatsz otthon is. Nekifutásként ennyi.
2019. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
21%

Lány létemre a hasam körcentije 54 cm mell 87,csípő 87 és nem vagyok gebe. Életmód :. Étkezés, mozgás.

Kezdj el ezekre odafigyelni és ezek a számok máris másabbak lesznek. 105 centiről nagyon könnyen lemehetsz majd közel 60 -70 centire is .

Egy étrendet , egy egészégeset próbálj összeállitani akár személyi edző véleményével , vagy internetről , de semmi képp se éhezve fogyj , mert az rosszhoz is meg még nagyobb hízáshoz vezet!

Tegyél magadért !!!!

2019. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

#2

A 10 éves lányomnak több, és egyáltalán nem kövér...

Bár sok gyökér a derekat nevezi hasnak...

2019. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hozé don Padrafos válasza:
Gyere velem biciklizni. Nekem mozgással is 118cm a hasam, szóval mellettem vékonynak tűnnél. Mellesleg irigylem, aki sokat tud tenni magáért, és ideje meg lelki ereje, kitartása is van hozzá. Nekem van több hobbim is, és legalább egy miatt csak állva kajálok a konyhapult mellett, amikor már tényleg kiabál a szervezetem, hogy enni kéne valamit ma még, és szalvétáról vagy deszkáról eszem, hogy a mosogatással se menjen idő. A takarítással is így állok, szóval nem a hasam miatt szégyenkeznék leginkább, ha valaki kíváncsi lenne rám.
2019. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek és a #4.nek írom, hogy nem kell koplalni és nem kell kihagyni a reggelit vagy bármelyik étkezést a fogyáshoz, csupán a lassan-felszívódó szénhidrátokra kell kicserélni a gyorsan-felszívódókat nyers-rostokkal, tehát zöldség/gyümi és ezt követően jöhet a mozgás!

Mert ha cukros-lisztes ételekkel/italokkal sportoltok szinte alig lesz látszatja, sőt hosszútávon nem jó a hasnyálmirigynek sem, hogy "túlóráznia" kell a gyorsan-felszívódó szénhidrátos összetevők okozta vércukorszint ingadozás miatt!

Olyasmire is tudtok figyelni már, hogy a húslevesbe, pörköltbe, halászlébe vagy más hagyományos főételekbe a száraztészták; durumbúzából, kukoricalisztből, riszlisztből, vagy borsófehérjéből legyenek, mindezekből adódik, hogy az egyik legfontosabb szokás amit ki kell alakítani magatoknak az az összetevők elolvasása szinte minden termék esetében minden bevásárláskor, nem pedig a termékek első oldali címkéinek és képeinek hinni (a legtöbb gyártó nem az egészségre törekvő embereknek készíti a címkéit)!

2019. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!