Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom? Fogok ettől...

Jól csinálom? Fogok ettől fogyni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Úgy csinálom,hogy egy nap 5*eszek keveset,és végülis akármit.Mondjuk azért odafigyelek hogy paradicsomos húsgombóchoz nem teszek cukrot mondjuk vagy nem eszem meg a húst,és kenyeret egyáltalán nem eszek.+2 naponta futok
2010. júl. 17. 11:42
 1/5 anonim válasza:
szerintem fogsz bár nem túl gyorsan de idővel megfog látszani
2010. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia! a húst nyugodtan megeheted....

nekem van egy bevált technikám.....csak természetes dolgokat egyél.

Elmondom példákkal! az ételeket szétosztod természetes, és ,,mű" kajákra!

A természetes: pl csirkemell, főttrizs,zöldség( párolva,vagy nyersen)gyümölcsök


a Mű kaják: péksütemény, kenyér, fasírt, szalámi, sültkrumpli, .....minden olyan dolog, ami nem úgymond természetes módon van előállítva.Kicsit buta kifejezés....nemtudom,h mennyire érthatő a számodra.

Minden olyan ételt ehetsz, ami önmagában előfordul a természetben! akár burgonyát is ehetsz csak nem sütve, hanem párolva.....persze nem sokat!!

Az jó gondolat, hogy naponta többször keveset!

Az ötnél lehet többször is.....mondjuk 2 óránként, és akkor nem leszel kívánós!!

2010. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az én technikám: szinte csak gyümölcs és zöldség és semmi szénhidrát és cukor! És nem mozgok semmit, mert ha mozgok akkor elkezdem kívánni az ételt... Így adtam le 3 hét alatt 8kg-t. És semmi bajom, meg sem érzem.
2010. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel húst?
2010. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hét alatt 8 kilósnak


Ugye tudod, hogy ez így nem fog menni tartósan, és amint újra eszel, hipp-hopp 16 kiló ugrik fel szintén 3 hét alatt?

2010. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!