Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék legkönnyebben...

Hogyan tudnék legkönnyebben lefogyni a következő körülmények között?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok. Lakóhely és egyetem között utazgatok minden nap 1-1 órácskát és otthon diétázni sajnos bizonyos okok miatt nem lehet. Kövér srác vagyok, korábban nagyon nagy mennyiségben táplálkoztam naponta. Úgy egy hónapja egy napon úgy éreztem, fel van püffedve a hasam és szinte nem is kívántam semmilyen ételt a gyümölcskonzerven kívül, amihez azonban miután odaát (ahova egyetemre járok) hozzájutottam, az enyhített a problémámon. Jelenleg ott úgy próbálok táplálkozni, hogy ahelyett, hogy mindenféle gyorskaját bezabálnék, vagy gyümölcskonzervet, vagy valamiféle salátát, esetleg konzerv olivabogyót, vagy zöldbabot veszek (és hozzájuk ízkiegyenlítés miatt nagyon kis mennyiségben szoktam ropit és aszalt gyümölcsöt fogyasztani). Mindemellett egy héten járok röplabdázni, trambulinos kardió edzésre, az egyetemen pedig úszni és gimnasztikázni (mert sportszakos vagyok), mégsem érzem, hogy bármennyit is fogytam volna, sőt (hamarosan elkezdem majd a konditermi edzést is). Legutóbb az általam egészségesnek hitt görög saláta után azt olvastam róla, hogy jobban hizlal, mint egy hamburger. Úgy 2010-11 előtt is kövér voltam, akkor kezdtem el Karatézni, és észre sem vettem, mennyire lefogytam, pedig nagyon sokat ettem akkor is mindenfélét, de gyors anyagcserémnek is köszönhetően nem híztam el sokáig (ezt az állapotot szeretném visszanyerni és évtizedekig fenntartani) és pár éve ugyanilyen hirtelen híztam meg (egy ideig akkor nem sportoltam meg az elmúlt években rengetek bennem a stressz, lehet az is okozhatta részben az elhízást). Tudna valaki segíteni a problémámon? Vajon jók fogyásra a gyümölcskonzerv ek(minél kevésbé cukrozott) és a saláták és ha nem, akkor mit kellene ennem? A választ előre is köszönöm! :)

2019. okt. 27. 23:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy h@lye vagy teljesen, vagy ez kamu. Ilyen nincs.. sportszakos, persze, aki otthon nem ehet ahogy szeretne felnőtt létére.
2019. okt. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!