Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy utálom magam. Most akkor...

Úgy utálom magam. Most akkor minden mindegy, úgy is hízni fogok?

Figyelt kérdés

egy extracsokis magnum 333 kcal

egy krémkönnyű 90 kca

2 em and em's 400 vaLamennyi kcal!


tudom hogy nagyon rossz, nem kellett volna, de egész nap rokonom videótékájában puttyadtam és itt csak ilyen dolgok vannak. :S

és van itt egy bolt, de rosszul vagyok a melegben és nem mentem boltba.

most tönkre tetttem mindent? Mit csináljak?


2010. júl. 17. 19:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A diéta nagyrészt az önfegyelemről és a kitartásról szól. Ha a boltig sem voltál képes elmenni akkor szvsz reménytelen az ügy (no offense)
2010. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:(

igen de nem volt kedvem elájulni. és rég hazamehettem volna, de mondta hogy hazavisz kocsival és várni kellett rá.

de tudom hogy csődtömeg vagyok, a kérdésre szerettem volna választ kapni, hogy mit csináljak,...

2010. júl. 17. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
ez idáig 800 valahány kalória. egyszerű. ha ma már nem eszel semmit, s ezen kívül nem is ettél, nincs akkora gáz. 1000 kalória alatt jó vagy.
2010. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rettenetesen érzem magam
2010. júl. 17. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy ilyen alkalomtól nem dől össze a világ! Ne keseredj el, inkább bizonyítsd be magadnak, hogy igenis erős vagy és kitartó, és holnaptól figyelj oda egy kicsit jobban, hogy miket eszel meg. ;) És gondolj arra, hogy az ilyen kaják nemcsak az alakodat, de az egészségedet is tönkreteszik.
2010. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy elájulnál ebben a hőségben, akkor alapvetően veled van a baj. (no meg a diétával)

Ha rendesen étkeznél (kalóriaszámolás helyett) és aktívan sportolnál hozzá, hamarabb érnél el szép teljesítményt, nem mellékesen izmosodnál is. Ebben a melegben meg nagyon fontos a sok-sok víz ivása!

Fogalmam sincs a paramétereidről, hogy mennyire vagy túlsúlyos(már ha túlsúlyos vagy egyáltalán). De ha ennyire nincsen önuralmad és ahelyett, hogy a boltba való sétát is kalóriaégetésként fognád fel, akkor el kell, hogy keserítselek, de nyúlf**szt se ér a diétád, mert vissza fogod hízni! A diétád nem fog megtanítani a helyes étkezésre se! A mindenféle cukorka meg ülős játék helyett elmehettél volna akár simán úszni is.

2010. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20:05-ös vagyok.


Ne szapuljátok már szegényt! Szerintem nincs egy olyan ember se, aki a fogyókúrája alatt egyszer sem bűnözött volna. És ha ennyire bűntudata van miatta, akkor nem hiszem, hogy rendszeresen előfordulna vele az ilyesmi. Egyszer megtörtént és kész. Nem kell ezt olyan nagy tragédiaként megélni, különben tönkreteszi magát. Velem is előfordult, hogy mondjuk egy szülinap, vagy ballagás vagy miegymás alkalmával megszegtem a diétám, és egész nap csak sütit tömtem magamba, nem is tornáztam meg semmi. Aztán napokig, sőt hetekig bűntudatom volt miatta, de minek? Semmi értelme nem volt, csak kínoztam magam. Másnap folytattam a diétám ott, ahol abbahagytam és le is fogytam.

2010. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__10..


ezt a kérdést tudnám ajánlani, ha gond van a bűnözéssel :) csak ésszel, azért ne sanyargasd magad a végtelenségig

2010. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ó, köszi. :)

mindenféle mozgásformát csinálok ha van rá energiám, úgy heti többször.

de ma már tuti nem.. :(

2010. júl. 17. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem lehet meghízni... Holnap folytatod a fogyókúrát úgy, ahogy eddig csináltad, egy kis plusz edzést beleviszel, és ennyi, meg van oldva. Másrészt a bűntudat se vékonyít, szóval csak te jársz rosszul, ha ilyeneken kínlódsz. Inkább menj ki futni még most, épp jó az idő kint ahhoz ;)
2010. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!