Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy 160...

Hogy lehetséges, hogy 160 cm-hez 60 kg vagyok, mégsem vagyok kövér, sőt teljesen szép, arányos alakom van?

Figyelt kérdés

Sosem méregettem magam mérlegen, és sosem fogyókúráztam. Sportolni is csak alkalmilag, mert nincs túl sok időm, de persze azért mozgok amikor tudok.

De most orvosnál megmértek, és 60 kg vagyok, teljesen elhűltem. Homokóra vagyok, vékony a derekam, lapos a hasam, normális a combom, fenekem, sosem gondoltam, hogy kövér lennék. Sokszor kapom, hogy de szép az alakom. Persze nem vagyok egy cérnaszál, soványnak mondható nem vagyok, de ez nem is cél, elég nekem, hogy vékony és arányos vagyok. Nyilván van problémám magammal elég, de a súlyommal, alakommal kapcsolatosan sosem volt. De akkor mégis hol van rajtam az plusz 10-15 kiló? Hogy lehet ez? Lehet, hogy rosszul látom magam és igazából kövér vagyok? Eddig teljesen rendben voltam magammal, de ez most szíven ütött. Kinézetre lefogyni nem akarok, de ennyi kiló hogy lehetek? Hogy van ez akkor most?


19/L



2019. nov. 9. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, viccesen hangzik, de sok minden lehetett rajtad, ruha vagy akármi, ami nyomhat pár kilót. Például ha nagyon hosszú a hajad, még az is hozzáad valamennyit, nyilván 10 kilót nem azért. Vagy még pluszban sokat is ettél nem sokkal előtte, vagy megittál pár litert valami üdítőből, az a pár liter is pár kiló.

De nem mindenkinek tükrözi a testsúlya a külsejét. Van, aki 50 kiló és ducinak tűnik, más meg 70 kiló és 60-nál kevesebbnek néz ki.

2019. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Az meg van, hogy a súly nem minden? Lehet két különböző nő 60kg 160 centihez, és az egyik löttyedt a másik izmos...
2019. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy meg képet!

Elég sok az

En izmos vagyok 10 cm vel magasabb és van mit fogni 62 kgval

2019. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

Nekem van egy barátnőm kb 163 cm 65 kg. És semmi túlsúlya nincs!!! Nem sovány, de mondjuk meg tudod számolni a bordáit is, ha tesihez öltözünk. És miért? Mert alacsony a testzsírszázaléka!!! Szóval nem is a súly a fontos, hanem a testzsír, csak hajlamosak az emberek elhanyagolni. Ha aggódsz, akkor menny el és méresd meg.

Amúgy a súlyod egészséges, és ha nem hízol az évek során, akkor tök rendben lehet (orvosilag).

2019. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg izmos vagy, kevés rajtad a zsír. Azt tudni kell, hogy azonos tömegű izom jóval kisebb, mint a zsír. Ami túlsúly is van rajtad, arányosan oszlik el. Plusz mint mondták, a ruhák miatt is több lehettél.
2019. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sose sportoltam, 162 centi vagyok és 62 kiló, szép, homokóra alakkal, nem vagyok dagadt, sokan dicsérnek. Egyszerűen ilyen az alkatod, örülj neki. 27/N
2019. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát, megnéznék rólad egy képet. De ne is képet linkelj, csak írd meg hányas méretű nadrágot hordasz. Bár ez is lehet csalóka, mert a méretezés sem mindig pontos.

Én 166 centi vagyok, 91-92 centis csípőbőséggel éreztem legcsinosabbnak magam. Mikor 98-100 centis lett, akkor már eléggé asszonyos volt az alakom.

Te egy picit alacsonyabb vagy nálam, szerintem ahhoz, hogy jó alakod legyen max. 92-93 centis csípőbőséged kéne, hogy legyen. Ha ez megvan, akkor nincs miért panaszkodni.

2020. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!