Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az étrendem...

Szerintetek milyen az étrendem? Tényleg kevés?

Figyelt kérdés

"Reggeli'-fél 11: Müzli granolával és kókusztejjel, mellé müzliszelet - 512 kalória

Napközben: müzliszelet, protein shake, gyümölcssaláta (egy banán + fagyasztott málna + fagyasztott meggy) - 303 kalória

Vacsora - 5 körül: falafel mexikói zöldségkeverékkel - 365 kalória

Összesen: 1180 kalória


Általában minden nap hasonlóan eszem, csak a reggelim sokszor zabpehely müzli helyett, a vacsira pedig mindig valami hasonlót szoktam enni.



8 kilót fogytam már, még kb. 10-et szeretnék. Szerintem normálisan eszem, de ha bárkinek megmondom, hogy hány kalóriát eszek, mindig mondják, hogy nagyon kevés, pedig szerintem normális mennyiségeket eszem, meg normális ételeket. Viszont régebben étkezési zavarom volt, és habár már jól vagyok, még mindig úgy érzem néha, hogy nem mindig látom reálisan, hogy mi a sok meg a kevés ilyen szempontból.


Viszont nem igazán szeretnék többet enni, mert ezt így kényelmesnek érzem, és tarthatónak is még egy darabig, utána meg úgy is megemelném majd szép lassan, ha elértem a célom.

Szerintetek?


163 cm, 65 kiló vagyok

20/L


2019. nov. 11. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Off: vegán vagy?
2019. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem sok, de ha neked ennyi elég, és jól érzed magad, akkor az a lényeg. Van, aki egy nap 5x eszik, és stabilan megvan 2500 kalóriája, más meg egy nap 1x eszik, meg a reggeli kávéját issza. Kinek mi jön be.

A reggeli teljesen okés, a vacsora is, azt nem értem, napközben miért nem eszel valami rendeset? :D Gyümölcs meg müzli... az azért tényleg nagyon lájtos.

2019. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kb. így eszem, de én nem fogyok… :(
2019. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, vegán vagyok:)

Azért nem eszem napközben, mivel későn reggelizek, és korán vacsorázom, kb. 6-7 óra telik el a kettő között. Mivel a reggelimmel egész sokáig nem vagyok éhes, utána már vacsiig elég napközben valami lightos.

2019. nov. 11. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggeli: szénhidrát szénhidráttal, ebből legalább jó sok cukor is.


Napközben: szénhidrát cukorral, az a kevés protein se rendes étel.


Vacsora: szénhidrát némi zsírral.


A kalória is kevés. Ezen kívül minden jó 😁

2019. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, büszke vagyok rád, én is az vagyok (életemben nem használtam még egy mondaton belül ennyiszer a vagyok szót) :D
2019. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!