Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mégis miféle alak, és...

Ez mégis miféle alak, és mennyit kéne fogyni belőle?

Figyelt kérdés
Akárhogy nézem, nem tudom kategóriába sorolni (korte, homokora, alma stb...) valahogy egyikkel sem egyezik pontosan, mit lehetne tenni azért hogy pl a derekamat vékonyabbá tegyem? :( szerintem ez így borzasztóan csúnya. [link] (167 cm vagyok es kb 60 kg)
2019. nov. 12. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is kb. 74 cm a derekam, viszont a csípőm keskeny, így elölről eléggé "egybeszabott" vagyok. Ebből max. 5 centit tudnék még lefaragni, de az meg se látszana szerintem. Sosem volt karcsú derekam, ilyen az alkatom... Csípőre nem tudok hízni, a felesleg mindig a törzsemre, hátsómra megy. Neked az a szerencséd, hogy van hozzá csípőd, ezen a legtöbb ruha jól fog mutatni. Válassz olyat, ami neked jól áll, ennyi. Szerintem is csinos vagy, és jók a lábaid is, hangsúlyozd ki őket.
2019. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
Ezt az alkatot oszlop vagy banán alkatnak hívják. Mivel nem a zsírtól széles a derekad, így ez alkati dolog, nem fogod tudni látványosan karcsúsítani.
2019. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szép alakod van, homokóra, teljesen tökéletes szerintem is.
2019. nov. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen jó, nőies alkatod van, milyen akarsz lenni? Linkelj már arról is képet.


OFf: a háttér semlegesítésére tett kísérleted, mint halottnak a csók :D

2019. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
[link] Na ez a lany pl. body goals, de errol mar letettem mivel a csontszerkezete ahogy latom egesz mas mint az enyem
2019. nov. 14. 14:35
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
A lány akit linkeltél véletlenül sem a nőies kategória, fényévekkel jobban nézel ki. Ha ezt nem így látod, azt tanácsolom keress fel egy pszichológust.
2019. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

A leányzó, akit linkeltél, annak semmi alakja nincs, és anorexiás.

Lehet, hogy tényleg, mint előttem írták pszichológusra lenne szükséged!

2019. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Eleinte értettem mire gondolsz, mert pont olyan alakom van, mint neked és én is szeretnék változtatni rajta..de az max 2-3 kg zsírt le és egy pici imzot fel, hogy ezstétikusabb legyen... Amit te likeltél mi a cél ez a lány anorexiás. Ijesztő és csúnya. Ha ezt te szépnek látod tényleg lehet nem ártana elbeszélgetned egy felnőttel vagy orvossal.
2019. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Mi,csontváz akarsz lenni? Annak a lánynak olyan alakja van mint egy 12 éves fiúnak. Ha szerinted ez nőies,akkor most csukd le a laptopod,dobd el a telefont 😂😂 Ne legyél már buta? Lányom 16 éves 165cm és 42kg,de sokkal jobb alakja van mint ennek az amorf ropinak.Ha a barátnőid is ilyenek mint a képen az izé,akkor legyél büszke magadra,hogy gyönyörű nőies alakod van. Ők meg inkább húzzanak nadrágot bő pulcsival,ezt a randa tetet rejtsék el ☺
2019. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.

Szóval a ne legyél buta nem kérdés hanem felszólítás 😁

A végén pedig randa testet akart lenni

2019. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!