Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjepor nélkül szepen,...

Fehérjepor nélkül szepen, tartósan le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Szülés után 23kilóvsl vagyok nehezebb, szörnyen érzem magam, egy hete elkezdtem tornázni, egészségesen enni. Sokan mondták, így nem lesz jó, izomból fogok fogyni, a háj alatt, igyak fehérjeturmixot. Rendeltem is, hát az első adag után nagyon rosszul lettem(szédelgés, hasfájás, egész nap hasmenés. Lehet, és ha lehet, hogy, enélkül szépen fogyni? Illetve direkt zsírégető tornát 100 kiló körülieknek tudtok ajánlani? Hálásan köszönöm a segítséget
2019. nov. 14. 05:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Én az édesség vágyat heti vagy kétheti egyszeri 1, vagy 2 kocka csokoládéval megoldom, egyáltalán nincs ennyi csokival elszúrva a fogyókúrám, semmi baj nincs ha néha eszik valaki édességet, vagy néha eszik nokedlit vagy tésztát, ha csinálja aztán tovább az edzéseket, diétát. Nálam bevált így és tapasztalatból írom. Le lehet így is fogyni , nem kellenek porok, meg haccacárék, drága vackok. Ott van a tojás van abban elég fehérje, meg a húsban is.
2019. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

10: Nekem semmi utáni vágyat nem tudna kompenzálni egy fehérjepor. Nem kalóriát meg tápanyagokat kívánok, meg szerintem a legtöbb ember sem, hanem ízeket, egy-egy kedvencet. A fehérjepor meg borzalmas ízű.

Egyébként köszönöm az érdeklődést, 175 cm vagyok, 62 kiló, már 20 éve, se nem fogyok, se nem hízok, és még mindig szinte ugyanolyan feszes, mint 20 évesen. Fehérjepor nélkül.

2019. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem kellett fehérjepor a fogyáshoz, sem ahhoz, hogy izmosabb legyek. Arra odafigyeltem, hogy a kajámban legyen elég fehérje, ennyi.

Nincs bajom azzal, ha valaki fehérjeturmixot iszik kiegészítésnek, bár vannak kétségeim, hogy mennyire tesz ez jót az emésztésnek (lásd kérdező esete). Érdemes megnézni az összetevőket, tényleg olyan jó-e az adott termék, mint aminek állítják, mik vannak benne a fehérjén kívül.

2019. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Flagstaff ***** válasza:
36%
Szerintem fölösleges, én 28 kilót fogytam pár éve, tartom, és kifejezetten izmos vagyok. Torna és egészséges életmód sokkal jobb, mint bármilyen fehérjepor.
2019. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

12/14.

Hát persze...

2019. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A fehérjepor tömegnövelésre való.
2019. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Fehérjepor nem csodaszer hanem fehérje. Megeszek helyette 4 szelet nagy sonkát és ugyanott vagyok.
2019. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%
Tök felesleges a fehérjepor, tàplàlékból be lehet vinni eleget, és lehet fogyni is.
2019. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!