Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnapra hízni fogok? Nagyon...

Holnapra hízni fogok? Nagyon elrontottam a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

Eddig mindig rendesen tartottam a fogyókúram 1x csináltam csalónapot 3-4 héttel ezelőtt.

Viszont ma kicsit túlzásba estem.. megettem egy töpörtyűs pogácsát, vagy 10 db korpovit kekszet és ugyanennyi detki stop cukor háztartási kekszet.

Mit csináljak?:((



2019. nov. 18. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit csinálnod, élvezd ki!

Holnaptól ugyanúgy odafigyelsz, ettől nem fogsz hízni.

2019. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted pár óra alatt szedted fel azt a valahány kiló felesleget, ami rajtad van? Naugye.:)
2019. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

He? Nem fogsz hízni...

Ez nekem a reggelim xd

2019. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen durván koplalhatsz már, ha ez már a túlzás nálad? Stop cukor keksz, meg Korpovit... még csak nem is Oreo, vagy Pilóta... nagyon gáz diétád lehet. Ne sanyargasd magad, ha rendesen ennél, nem lenne szükséged csalónapra, és nem sóvárognál semmire.
2019. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha 1 napig "összeeszek" mindent attól még nem fogok hízni, vagy nem fogja befolyásolni a diétám? Mert alapvetően nem vagyok édesszájú, tehát nem szoktam édességeket enni meg ilyesmi. Ha eszek is nagyon ritkán 1-2 db kekszet de abból is a "diétás" verziót. Viszont ma kicsit elszaladt velem a ló. Szerintem még többet is megettem annál amit leírtam :(
2019. nov. 18. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__2..


Fogjátok már fel, hogy ettől nemfogsz hízni...

2019. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy kicsit kényszeresnek tűnik, amit csinálsz. Ehetsz édes dolgokat, vagy hízlalót, egészségtelent... 1 nap alatt nem tudsz annyit zabálni, hogy hízzál; mozgással tudsz kompenzálni is.
2019. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Holnapra 100 kiló leszel, de komolyan!

Viccet felretéve semmit se számít ennyi félrekajálas, csak ne legyen rendszeres. Ha méred magad miden nap (ami amúgy hülyeség), akkor se ijedj meg, mert csak a sok szénhidrat által megkötött víz miatt mutat többet a mérleg, 1-2 nal és lemegy

2019. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elfelejtem ezt a mai napot és holnaptól folytatom mintha misem történt volna!:)

2019. nov. 18. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed! Még egy apróság: ne ijedj meg, ha a mérleg a következő néhány napban kicsit többet mutat. Ha olyan a diétád, hogy kevés szénhidrátot eszel, akkor valószínűleg általában üresek a szénhidrátraktáraid. Ma ettél többet, ezek feltöltődhettek - és bizony vizet kötnek meg. Lehet, hogy holnap 1 kg pluszt fog mutatni a mérleg mondjuk, de nem azért, mert ennyit híztál zsírban! Ez csak a szénhidráttartalék által megkötött víz, "kalóriában" elég kevés. Pikk-pakk el fog tűnni.
2019. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!