Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hashajtót, vízhajtót...

Melyik hashajtót, vízhajtót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem kérek a kioktatásból! Nem akarom hosszú távon használni, csak néhány alkalommal, hogy 'kipucoljon'. Tudom, vannak gyümölcsök/zöldségek..stb. amiket eszek is rendszeresen, de most konkrét hashajtókra és vízhajtókra lennék kíváncsi. Köszi!
2019. nov. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyet! Soha és semmikor, csak a bélflórádat teszed tönkre. Igyál sok vizet, az kiviszi a salakanyagokat.
2019. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olajos magvak, lenmag is elég jól "ki tud pucolni", vízhajtónak meg vannak veseműködést javító gyógyteák.
2019. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is valami gyógyteát javaslok.
2019. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Vízhajtót recept nélkül sehol nem fogsz kapni. Hashajtó ami recept nélküli az a Stadalax sokan mondják hogy jó.

Én szűztea kapszulát javaslok ha tisztítás a cél az kitud pucolni rendesen, de bő 10-12 óra kell mire kifejti a hatását. Egyébként hashajtásra legjobbak az olajok. Egy vagy 2 evőkanál étolajat nyelj le és igyál rá 2 deci langyos vizet. Az pár perc alatt végig megy rajtad és mindent kivisz majd belőled!

Vízhajtóra teákat javaslom én is, ha annyira akarod azt is. Külön gyógyszert receptre kapsz de nincs az az orvos aki csak úgy felfogja írni neked, ahhoz hogy felírjon annak oka kell legyen leginkább szívbetegeknek szoktak felírni. Meg egyes vérnyomáscsökkentőkbe is bele van építve némi vízhajtó.

2019. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És annak mi értelme, hogy a beleid üresek, a mérleg kevesebbet mutat, de te ugyanúgy nézel ki? Ráadásul kórházban köthetsz ki a kiszáradástól.
2019. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!