Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt tudom hogy nincs helyi...

Azt tudom hogy nincs helyi fogyás, de helyi hízás van?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy ugye nincs helyi fogyás, szóval ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz, de hízásnál is így van? ha hízok mindenhova hízok egyszerre vagy pedig csak a hasra?

aggódásom most úgy kell elképzelni hogy kitartó munkával lefogytam mindenhonnan, nem épp egyenletesen mert a hasamon van még egy pici felesleg, de már nagyjából lapos most leginkább hasra szeretnék edzeni hogy erősödjön a hasfalam, na de aki hasra hízik legelőször leginkább mint például én legalábbis úgy tűnik, de a legnehezebben legutoljára onnét megy le szóval hízok egy picit hasra elkezdek újra diétázni + sportolni akkor bot kezem lesz meg mindenem full sovány lesz? a hasam pedig olyan lesz mint a télapónak? mert én előbb hízok hasra úgy vettem észre és onnét is fogy le leginkább a leglassabban legalábbis ezt vettem észre fogyásom alatt



#has #kéz #soványság #helyi fogyás #helyi hízás #télapóhas
2019. dec. 2. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg alma alkat vagy. Azért ezt nem úgy kell elképzelni, hogy csak oda megy a zsír, hanem elsősorban oda. Nem lesz rosszabb, vagy arányaiban nagyobb a hasad egy kis visszaeséstől, hanem olyan, mint picivel korábban.

Ha nem akarsz pálcika kezét, és lábat, akkor izmot építs. Pont ezért sem érdemes csak egy izomcsoportra edzeni. Egy arányos testhez mindenhova kell némi izom. Illetve a fogyást is jobban lehet támogatni több izomcsoportot érintő edzésekkel. Sokkal jobban pörgeti az anyagcserét, beindítja a fogyást.

2019. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha inzulinrezisztencia alakul ki, az segíti a hasra hízást, meg ez a korral is jár (40+-os nők hajlamosabbak hasra hízni, sőt, ha nem híznak, akkor is átrendeződhet a rajtuk levő zsír a végtagokról a hasra).


Szóval ha a lehető legkevésbé akarsz a hasadra hízni, akkor folytasd az egészséges életmódot, továbbra is kerüld a gyorsan felszívódó szénhidrátokat stb.

2019. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyi fogyást inkább irányított fogyásnak kellene hívni, az takarja inkább a valódi jelentését. Senki sem egyenletesen hízik-fogy mindenhová, hanem a genetikája által meghatározott sorrendben és mértékben. Ha te hasra hízó vagy, akkor az nem azt jelenti, hogy a végtagjaidra nem kerül majd zsír, hanem hogy azokra majd lassabban.
2019. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!