Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülne szerintetek fogynom?

Sikerülne szerintetek fogynom?

Figyelt kérdés

Reggelente kevés barna kenyér meg sonka

Délbe rendes ebéd (nem nagy adag)

5 óra körül zöldségek, vagy gyümölcs


2010. júl. 19. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Ha túl keveset eszel, akkor nem fogsz fogyni. A gyümölcsöt edd meg inkább tízóraira, uzsonnára szintén ehetsz gyümölcsöt, mondjuk egy kis natúr joghurttal összekeverve, vacsira meg egyél sovány húst, zöldségeket, sovány túrót, tojást. Zöldséget ehetsz a reggeli mellé is, meg még egy pohár tejet is ihatsz hozzá.

Elsősorban nem a kaja mennyiségére kellene figyelni, hanem a minőségére. Pl. nyers zöldségekből bármennyit ehetsz, mert szinte nincs is bennük kalória, vitamin viszont annál több. Az olajban sült krumplival már óvatosabban kell bánni, jobb ha nem is eszel egyáltalán.

Nem tudom, hogy sportolsz-e valamit, de nem ártana heti 4-5 alkalommal.

2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Úgy van, a minőségen van a hangsúly, és a minőség alatt nem a legdrágább fehér kenyeret értem.

(A barna kenyér is csak akkor jó, ha teljes kiörl. Ha malátával szinezik, semmit nem ér.

2010. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nem szabad ennyire keveset enni! Sikerülne így fogyni, valamennyit, mert természetesen gyorsan menne le pár kiló, de utána több jön vissza, és egy olyan hullámzásba kezd a szervezeted, amiből nehéz kijönni. Én napi 6x eszem, kis adagokat, nincs fehér liszt, finomított cukor, sem krumpli, rizs stb. 8 hónap alatt 21 kiló. És nem éhezem, mert szinte egész nap rágok valamit, csak épp nem mindegy, hogy mit! Ha szeretnél beszélgetni, írj privit, mert ami felé most tartasz, az nagyon veszélyes! Ne kezdj bele a yo-yo-ba, ha egy mód van rá! L27
2010. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó! Reggel eszel szénhidrátot, ekkor egyél hozzá gyümölcsöt, joghurtot is! Délben rendes ebéd, ok! Délután ha nagyon éhes vagy, jöhet puffasztott rizs szelet is, joghurt, de teljesen jó diéta, tartalmaz mindent, de az adagokra figyelj, ne legyen túl kevés.
2010. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a napi 3x étkezés, főleg, ha nem hosszú távon felszívódó szénhidrátokról van szó, pl. gyümölcs. A következő étkezésre olyan éhes leszel, hogy minden alkalommal próbára teszed a kitartásod. Az 5-6x kevés jobb, mint a 3x 'sok'...
2010. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kicsi adagot úgy értettem, hogy nem dugug eszem magam rendes kajával :)

köszi a válaszokat

2010. júl. 19. 20:14
 7/10 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyit tudnék fogyni 1 hónap alatt??

(10-13 kg feleslegem van)

2010. júl. 23. 13:52
 8/10 anonim válasza:

Ha tartósan le akarsz fogyni, akkor életmód változtatásra van szükséged. És iktass be valamilyen sportot is az életedbe, lehetőleg olyat, amit szeretsz is csinálni! Ismerek egy lányt, ő úgy fogyott le, hogy mindennap sétált egy órát, plusz étrend változtatás.

Ne akarj egyik napról a másikra megszabadulni 10-13kg feleslegtől! Tűzz ki elérhető célokat magad elé, és légy kitartó! Én is azt tudom tanácsolni, mint az utolsó hozzászóló, egyél naponta 5-ször keveset! A reális és tartós az lenne, ha heti 1-2kg-ot fogynál! Az étrended meg legyen változatos! Sok sikert és kitartást kívánok! =)

2010. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
fogyokura recept: reggel 2 banan, delbe kifli joghurtal,es ha ehes vagy igyal kolat,en ezeken elek es csontos vagyok
2010. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az előző hozzászólónak írom és neked is hogy az nem jó amit ő csinál egyrészt kevés az adag amit eszik másrészt ha éhes igyon kólát felfogás nem jó egyrészt a kóla egészségtelen és hízlal is a magas cukortartalom miatt. az hogy te (az előző hozzászóló) csontos vagy lehet genetika is
2010. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!