Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel sikerülne...

Ezzel a módszerrel sikerülne fogynom valamennyit?

Figyelt kérdés

168cm/68kg 15/L

Fogyni szeretnék!

Nem hiszek a csoda fogyasztószerekben már! T. diétával lefogytam 8 kg-ot vissza jött 6:S

Elhatároztam,hogy megpróbálok így lefogyni:

hétfő: torna (combra és fenékre)

kedd: kb 20-30 felülés

szerda: 1 óra biciklizés

csütörtök: pihenő

péntek: 15-20perc futás (kezdetben)

szombat: 2 óra kangoo

vasárnap:pihenő


Kevesebb kenyér/tészta/édesség/cukros üditőitalok.

Figyelek arra,hogy mit fogok enni!

5 óra után nem eszek!


Így telnének a napjaim. Hatalmas bizonyítási vágy van bennem, amihez jó akarat erő is társul. Így siekrülne fogynom?

És menni idő után lenne vajon látszata?


2011. márc. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

énis 15/L vagyok és szinte ugyanenniy centi kilo

és hasonlóan tervezem a dolgokat mint teis (:

majd számolj be h h haladsz meg minden (:

és remélem h hatásos

2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ha lehetőséged van rá eleinte heti 3-4szer, vagy akár minden nap biciklizz. Aztán ha már fogytál, akkor jöhet a futás.


Az hogy kevesebb kenyér, édesség, cukros italok kevés. Normális étrendet kell kialakítanod..


És a legnagyobb baromság..látom te már továbbfejlesztetted a "6 után nem eszek" baromságot, és 5-re változtattad. Na, ha ezt csinálod biztos hogy nem fogsz fogyni. Vagyis eleinte lehet, első pár hétben, aztán rájössz hogy nem fogsz életed végéig koplalni 5 után és elkezdesz vacsorázni. Ekkor elkezd raktározni a szervezeted, felkészülve egy esetleges következő éhezéses időszakra. Magyarul, mindent, de még talán többet is visszaszedsz mint amit koplalással leadtál.


Este is KELL enni, tanuljátok már meg. Persze semmi szénhidrát, csak zöldség és fehérje.


Szóval közel sem jó terv amit írtál, de remélem segítettem..

2011. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába van benned hatalmas akarat,ha ez nem párosul hozzáértéssel és az emberi test működésének minimális ismeretével.

5 után nem eszel?Kenyér?Tészta?T. diéta=tömegnövelő...?Ezek közül egyik sem való egy normális testzsír csökkentést megcélzó diétába.

A napi 1 óra bicaj,meg a kangoo jó ötlet,de egy kiegyensúlyozott étrend nélkül nem lesz eredmény.

2011. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor mit egyek? És mennyit? :S

2011. márc. 8. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alapján kellene összeállítanod egy étrendet,vagy akár csinálhatnád is ezt egy az egyben,mert megy a súlyodhoz a kalória értéke.

Érdemes megnézned,hogy milyen arányban tartalmaz fehérjét és szénhidrátot.Ez a lényege az egésznek.

Sok sikert!

2011. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!