Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi alapján lehet kiszámolni az optimális testtömeget?

Nők/férfiak esetében is.

Tehát kell az életkor, magassàg, jelenlegi testtömeg? De ez sok esetben kevés, csontozat, izomzat tömegét hogyan lehet belekalkulálni? Testzsírszázalékra is ki kellene térni gondolom?

De ezeket csak egy nagy” teljes körű bevizsgálás alapján lehet megtudni? Vagy hogy?

dec. 3. 09:31  Privát üzenet  

A válaszok

Van, amit ezek is tudnak már, és nem is horror áron:

[link]

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 3. 15:12 Privát üzenet

Testtömeg index normál érték közepe. szevasz. ne mélyülj el benne mer nem szabad, hogy ebből mi az izom stb. testtömeg index is így lett kitalálva.

nyílván, ha nagyon erős vagy lehet feljebb is de akkor is a normál közepe marad a cél.

a test mindig 10-20%zsírra törekszik

amikor látod a kockát akkor már 5-10%között vagy

ha nem edzel gyorsan 10%fölé megy mer ez a programozása

A válaszíró 26%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 4. 23:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell kiszámolni, hogy mennyi zsírt és szénhidrátot égettem el?
PCOS betegséggel milyen ételeket ehetek és mit nem? Nem értem ezt a 160g-os szénhidrátdiétát meg hogy hogy kell kiszámolni
Akkor most hol tudom PONTOSAN kiszámolni a makró tápanyagokat?
Mennyit kell egy nap inni? Hol tudnám kiszámolni?
Alapanyagcserém hogyan lehetne kiszámolni?
Napi kalóriaigényemet és makróimat hol tudom kiszámolni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!