Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így?

Mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés
Vége a zabàlásnak màtol élet módot vàltok.97 kg vagyok,28 éves nő.Nagyon szeretnék lefogyni,idén már nemtudok kondiba jàrni,itthon probálok mozogni.Meg bicikli helyett sétàlok.Iszom mellé az ukko teàt is,hátha.Viszont januártól jàrok edzeni,de csak futogepezni akarok es lépcsözni.Igy ha nem eszek osssze vissza,es mindennap eltudok menni futni,lepcsozni,mennyit tudok kb május,junira fogyni?Szeretnék jól kinézni,nem rejtegetni magam a nyáron.Attól függetlenül hogy nagy darab vagyok,tudok futni egy huzamban 20-30 percet is.
2019. dec. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sport 20-30%, étkezés 70-80%. Mi eszel/iszol, ez már jó kezdés, de ebből nem tud senki következtetést levonni!
2019. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keveset. A kaján múlik a legtöbb. Ha abban nem váltasz életmódot, akkor semmit nem ér a mozgás, csak jobb lesz az állóképességed esetleg.
2019. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

"Viszont januártól jàrok edzeni,de csak futogepezni akarok es lépcsözni"


itt rontja el a legtöbb fogyni vágyó nő. vegyél példát a férfiakról, és emelgess nagy súlyokat. nem leszel tőle Hulk, cserébe viszont lefogysz és formás leszel.


sose értettem ezt a 30%, 70% vagy 20-80, bármelyik meghatározést, ennek nem sok értelme van. mihez képest 30 vagy 70? és a többi tényező hol van (pl. alvás) értem mit akartok mondani, de elég sok minden fontos és ezt így nem lehet meghatározni

2019. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az étrendet nem kell megválogatni, csak a cukrot vond ki az életedből és amennyire csak tudsz süss és főzz magadra.És sportolj rendszeresen.Én leginkább a saját testsúlyos edzéseket ajánlom.Azzal tudsz a leggyorsabban fogyni és ahhoz nem kell semmi csak egy húzódzkodó.Azt felszereled a falra és megvan az edzőtermed.
2019. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
+/- 75 kg
2019. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!